رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

تجدید میثاق کارکنان رسانه استانی با شهداء دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

تجدید میثاق کارکنان رسانه استانی با شهداء دفاع مقدس

شناسه : 194667872

تجدید میثاق کارکنان رسانه استانی با شهداء دفاع مقدس


خبر/رویدادهای مرکز

خبر/رویدادهای مرکز

 

همزمان با هفته بسیج، مدیران وکارکنان صداوسیمای مرکز زنجان باحضور در مزار مطهرشهداء گمنام درارتفاعات گاوازنگ، با آرمان های شهداء والا مقام دفاع مقدس تجدید پیمان کردند.

حاضرین در ابتداء این مراسم با قرائت فاتحه ونثارتاج گل، نسبت به مقام شامخ شهداء گلگون کفن دفاع مقدس ادای احترام نمودند.

مدیرکل مرکز در سخنانی با تبریک هفته بسیج، گرامیداشت و عدم فراموش شدن یاد و خاطره جوانانی که در روزهای پر التهاب خطر از عزیزترین سرمایه خود گذشتند و با تبعیت از امام راحل، غیرتمندانه قدم در راه دفاع از سرحدات میهن اسلامی مان گذاشتند را یک وظیفه همگانی دانست.

آقای صفری با یادآوری انحاء مدرن جنگ در زمان حاضر گفت: در سالهای دفاع مقدس، نیروهای مسلح کشورمان در خط مقدم دفاع از کشور بودند و رسانه ملی نقش پشتیبانی از دفاع ملی را داشت اما امروز تامین امنیت کشور وظیفه اصلی نیروهای مسلح است و رسانه ملی در صف اول نبرد رسانه ای و تقابل با تهاجم فرهنگی است.

مدیرکل مرکز نوین ترین شکل هجمه دشمن را مبحث نفوذ دانست و تصریح کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز به کرار اشاره نموده اند دشمن در بحث نفوذ از روشهای نوین و پیچیده ای استفاده می کند تا در عرصه ها و لایه های مختلف به مقاصد شوم خود برسد و لازمه عبور از این توطئه دشمن داشتن بصیرت است.

وی مهمترین ویژگی بسیج را ولایتمداری و بصیرت دانست و افزود: امروز هرکس در هرگوشه از کشور در راه اعتلاء و عظمت ایران اسلامی قدمی بردارد بسیجی است .

درپایان این مراسم مزارمطهر شهداء گمنام توسط حاضرین غبار روبی و عطر افشانی گردید.خبرگزاری صداوسیما

آدرس کوتاه :