رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

تاکید بر پوشش شایسته حضور پرشور مردم استان در پیاده روی اربعین در دیدار مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با مدبرکل صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر پوشش شایسته حضور پرشور مردم استان در پیاده روی اربعین در دیدار مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با مدبرکل صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 356689844

خبر/رویداد مرکز

اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در این دیدار با اشاره به اهمیت جایگاه اماکن مقدس عتبات عالیات و نقش معنوی آنان در جامعه افزود :با انعکاس فعالیت های مردمی و شور دلدادگان اهل بیت، توجه به شعائر دینی و مذهبی در بین مردم گسترش می یابد.
اقای لطیفی افزود: اربعین قرارگاهی است برای تربیت یاران حضرت مهدی (عج) ، که هدف و نقش ما نیز باید تقویت و پشتیبانی این حرکت باشد چرا که اربعین حرکتی ماندگار در تاریخ شیعه است.
وی گفت : انعکاس رویداد بی بدیل و بزرگ پیاده روی اربعین حسینی یکی از مهمترین برنامه های رسانه استانی خواهد بود تا ابعاد مختلف این حماسه‌ عظیم هرچه بهتر به سمع و نظر مخاطبان خود برسد.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات نیز در این جلسه با تشریح اقدامات ستاد بازسازی عتبات در ایام اربعین، استقرار 8 موکب،اعزام 60 خودرو حامل آذوقه برای زائران حسینی را از كارهای عمده این ستاد در این ایام برشمرد.
وی با بیان اینكه هزینه های تمام برنامه های اربعین ، از محل کمکهای مردمی است افزود:وظیفه ستاد بازسازی عتبات در اربعین فراهم كردن اسكان و تغذیه در حد توان است كه با توجه به امكانات مالی و انسانی گروهای مردمی، این امكانات در راستای ارائه خدمات بیشتر به زائران حسینی، مدیریت، راهبری و تجمیع می شود.
وی از همراهی ها و همکاری های صداوسیمای مرکز زنجان در پوشش رسانه ای پیاده روی اربعین و پوشش برنامه های این ستاد قدردانی کرد.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :