جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

تأکید بر هم افزایی بیشتر برای تولید آثار فاخر در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید بر هم افزایی بیشتر برای تولید آثار فاخر در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

شناسه : 371225529

تأکید بر هم افزایی بیشتر برای تولید آثار فاخر در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادتمدیرکل  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان با رئیس رسانه استانی دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل صدا و سیمای زنجان در این دیدار که معاونین و مدیران بنیاد شهید و صدا و سیما هم حضور داشتند با بیان اینکه امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان در اوج اقتدار وسربلندی است و وظیفه ما دررسانه حفظ این دستاوردها و انتقال آن به نسل‌های آینده است،اظهار داشت: انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین جانفشانی شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان عزیز ایران اسلامی در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی نیاز امروز جامعه است که پرداختن به آن از اولویت های مهم صدا و سیما به شمار می رود.

آقای لطیفی توجه بیش از پیش به فرهنگ جهاد ، ایثار و شهادت و الگو قراردادن رفتار و منش دلاورمردان دوران پر افتخاردفاع مقدس را عامل ناکامی دشمنان دانست و تصریح کرد: راهبردهای اصلی صداوسیمای استان پرداخت و تبیین ارزشهای دفاع مقدس و انتقال این مفاهیم ناب و بی بدیل به نسل های آینده است.

لطیفی با اشاره به کارهای شاخص دردست انجام برای شهدای عزیز از برنامه ریزی واقدامات ویزه برای کنگره 3535 شهید استان خبرداد و افزود : دفاع مقدس گنجینه بی پایان معارف، ایثار و از خودگذشتگی بی مثال فرزندان این آب و خاک در دفاع از اسلام و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران است و این مفاهیم ناب زمینه لازم را برای تولید و پخش برنامه های  مختلفی در شبکه اشراق فراهم آورده که از آن جمله میتوان به آخرین نمونه آن یعنی  سریال فاخر میراث مجید اشاره کرد که در حال تصویربرداری است و در آینده نزدیک نیز تولید تله فیلم شهید قربانی و مستند خانواده های معظم شهدای دارای دو شهید و بیشتر را در دستور کار داریم  .

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هم در این جلسه با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز زنجان تا کنون تعامل گسترده ای با بنیاد شهید و امور ایثار گران برای ترویج و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت داشته است گفت: رسانه استانی با تولید و پخش مجموعه فاخر پلاک ، تقویم عزت، مدرسه عشق ، قانلی توپراق، یادواره ها ، مستندهای فاخر شهدای استان ومدافعان حرم و سریال های با موضوع جهاد و شهادت تاکنون نقش خود را در این حوزه به خوبی ایفا کرده است.

آقای کاظمی از آمادگی این نهاد بمنظور مشارکت در تولید برنامه های فاخر صدا و سیمای مرکز زنجان که با موضوع ایثار و شهادت خبر داد .

در ادامه این جلسه موضوع آماده سازی تفاهم نامه میان دو دستگاه برای مشارکت درتولید برنامه های مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

 

آدرس کوتاه :