جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

تأکید بر افزایش تعاملات و هم افزایی بیشتر برای کاهش آسیبهای اجتماعی در دیدار مدیرکل صدا و سیما و فرمانده انتظامی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید بر افزایش تعاملات و هم افزایی بیشتر برای کاهش آسیبهای اجتماعی در دیدار مدیرکل صدا و سیما و فرمانده انتظامی استان

شناسه : 370979660

تأکید بر افزایش تعاملات و هم افزایی بیشتر برای کاهش آسیبهای اجتماعی در دیدار مدیرکل صدا و سیما و فرمانده انتظامی استانهمزمان با ایام ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان باحضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان با فرمانده این  نیرو دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که تعدادی از معاونین و مدیران مرکز هم حضور داشتند، مدیر کل مرکز با تبریک هفته نیروی انتظامی و کسب عنوان«موفق برتر» پنجمین جشنواره مالک اشتر توسط فرماندهی انتظامی استان گفت: هفته نیروی انتظامی یاد آور دلاوری ها، ایثار و فداکاری های مجموعه پرسنل غیور نیروی انتظامی در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی و مبارزه با انواع ناهنجاری هاست.

 وی تصریح کرد: بدون شک، پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی در اثر زحمات مخلصانه نیروهای انتظامی ظهور و بروز پیدا می‌کند.

سید محسن لطیفی با بیان اینکه برخی ناهنجاری ها و سوانح  اتفاق افتاده در جامعه در عصر دیجیتال، از بستر فضای مجازی میدهد اظهار داشت: در چنین فضایی برای پیشگیری از وقوع برخی معضلات اجتماعی لزوم همکاری پلیس برای ساخت برنامه های آگاهی بخش به جامعه بیشتر حس می شود و صدا و سیمای مرکز زنجان آمادگی کامل دارد در این زمینه با ساخت برنامه ها و همکاری با حرکت ها و پویش های فرهنگ ساز، یاریگر پلیس در جامعه باشد.

رئیس رسانه استانی در ادامه  با بیان اینکه تعامل نیروی انتظامی با رسانه استانی در فرهنگ پذیری، نظم، ترافیک و حمل و نقل همچنین جلوگیری از آسیب های اجتماعی بسیار است، تصریح کرد : در هفته نیروی انتظامی ، رسانه استانی با وجود محدودیت و کمبود های فراوان، با تمام ظرفیت خدمات و فعالیت های این نیرو را منعکس نموده و در باقی ایام سال نیز این بستر برای حافظان امنیت کشور فراهم خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی استان هم ضمن تقدیر از رسانه استانی در پوشش کامل رویدادهای مرتبط با این نیرو، با بیان اینکه صدا وسیما به تنهایی در مقابل دشمنان صف آرایی کرده است افزود: رسانه ‌ملی با اینکه در مقاطعی مورد بی مهری قرار می گیرد ، اما همواره در خط مقدم مقابله با توطئه های دشمنان این نظام مقدس قرار دارد و این وظیفه حساس و دشوار را بخوبی به سرمنزل مقصود می رساند.

سردار جهانبخش با بیان اینکه نیروی انتظامی محور برقراری نظم وامنیت در جامعه است گفت: بخش اعظمی از ماموریت های پلیس در حوزه پیشگیری، منوط به همکاری و تعامل نزدیک با صدا و سیما است.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز زنجان بصورت خود جوش و پر توان یاریگر پلیس در حوزه های مختلف است و برنامه های تولیدی و خبری شبکه استانی در ایجاد امنیت پایدار در استان ، فرهنگسازی ترافیکی،فرهنگسازی مبارزه با مواد مخدر وآگاه سازی خانواده ها و همچنین مبارزه با قاچاق کالا و ارز موثر بوده و همین مودت و همدلی موجب شده که استان زنجان در ردیف  امن ترین استان های کشور  باشد .

 

آدرس کوتاه :