رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

تاکید بر افزایش تعاملات فی مابین در سال جدید در دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با مدیر کل صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر افزایش تعاملات فی مابین در سال جدید در دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با مدیر کل صدا و سیما

شناسه : 358917750

خبر/رویداد مرکز

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد .

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در این دیدار ، ضمن تبریک سال نو، وجود تعامل و ارتباط خوب بین رسانه استانی و مجموعه جهادکشاورزی را  موجب حصول نتایج دراز مدت مناسب در بخش تولیدات کشاورزی و زراعی اعلام نمود.
🔹آقای لطیفی با اشاره به نامگذاری سال98 از طرف رهبر معظم انقلاب، رونق وگسترش محصولات کشاورزی وصنایع وابسته به این بخش را دارای اولویت دانست و گفت: مقام معظم رهبری تاکیدات مکرری در خصوص بهره وری در بخش کشاورزی و استقلال در بخش تولید محصولات زراعی دارند وتوجه ایشان به این موارد، نشان دهنده اهمیت این موضوع در اقتصاد مقاومتی و رفع وابستگی است.
🔹وی توجه به حوزه هایی که در زمینه تولید وایجاد اشتغال مولد و رفاه برای مردم تلاش می کنند را از اولویتهای رسانه استانی اعلام کرد.
🔸رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هم از همکاری وتلاش رسانه استانی در اطلاع رسانی و انعکاس آموزشهای بخش زراعت وکشاورزی تشکر کرد و گفت: تولیدات مشترک برنامه هایی که بزبان محلی پخش می شوند، نقش مهمی  در پیشبرد اهداف سازمان بین کشاورزان استان دارد.
🔸آقای جعفری توسعه کسب و کارهای نوین در بخش کشاورزی و مقابله با چالش های پیش روی تولید در حوزه کشاورزی را مرهون آموزش دانست و افزود: با توجه به گستردگی زمین های زراعی در سطح استان  بهترین بستر آموزش عمومی این اصول صداوسیما است و امیدواریم همکاری ها در این حوزه روزافزون شود.

آدرس کوتاه :