رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

تأکید بر افزایش تعاملات فیمابین در دیدار مدیران کل تامین اجتماعی و صدا و سیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید بر افزایش تعاملات فیمابین در دیدار مدیران کل تامین اجتماعی و صدا و سیمای استان

شناسه : 356604381

خبر/رویداد مرکز


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار ، تامین معیشت و نیازهای آینده قشر کارگری را از وظایف مهم تامین اجتماعی برشمرد و افزود: نیروی کار برای آبادسازی و توسعه مملکت نباید دغدغه ای جز تلاش و کار داشته باشد و در این راستا تامین اجتماعی بیشترین و بهترین خدمات را به زحمتکش ترین قشر جامعه ارائه می کند.
آقای لطیفی گفت: سازمان تأمین اجتماعی باید تلاش کند تا نور امید که پشتوانه اصلی تلاش و پویایی بیشتر جامعه است، رونق بیشتری داشته باشد و اگر امید از افراد جامعه گرفته شود، جامعه غیر مثمر خواهد شد.
وی گفت : تامین اجتماعی یکی از بزرگترین دستگاههای خدمت رسانی به مردم است که علی رغم حجم بالای کار در این سازمان ، عملکرد خوبی داشته و در این راه باید همه دستگاهها یار و یاور این سازمان برای خدمت صادقانه به مردم باشند .
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در ادامه بر آمادگی کامل رسانه استانی برای افزایش تعاملات و تولید برنامه های مشارکتی جهت اطلاع رسانی دقیق و کامل خدمات سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد .
مدیرکل تامین اجتماعی استان در این دیدار با اشاره به رسالت سازمان تامین اجتماعی گفت: این نهاد عمومی با اجرا، تعمیم و گسترش انواع بیمه های اجتماعی و درمانی در چارچوب قانون و مبتنی بر محاسبات بیمه ای، نقشی اساسی در پشتیبانی از نیروی کار در فرآیند توسعه پایدار کشور، بر اساس الگوی اسلامی،ایرانی و تعمیق احساس امنیت اجتماعی، اقتصادی به عهده دارد.
آقای علیاری افزود: در جامعه اگر نظام تامین اجتماعی گسترده باشد معضلات و آسیب های اجتماعی کاهش یافته و رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه نیز بیشتر می شود .
وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از طرحهای در حال اجرای این سازمان از جمله طرح بیمه زنان خانه دار و طرح کرامت رضوی ، از همکاری ها و تعامل صداوسیما و انعکاس اخبار و عملکرد این اداره کل در رسانه استانی به ویژه رادیو تشکر و قدردانی کرد .

آدرس کوتاه :