جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

بیش از 200 برنامه در قالب 50 عنوان در دهه فجر توسط سپاه ناحیه زنجان اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 200 برنامه در قالب 50 عنوان در دهه فجر توسط سپاه ناحیه زنجان اجرا می‌شود

شناسه : 340315093

بیش از 200 برنامه در قالب 50 عنوان در دهه فجر توسط سپاه ناحیه زنجان اجرا می‌شود


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی طبق روال گذشته در دهه فجر اجرا می‌شود، گفت: بیش از 200 برنامه در قالب 50 عنوان در دهه فجر توسط سپاه ناحیه زنجان اجرا می‌شود.

به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه زنجان، ابوالفضل طهماسبی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در دهه فجر امسال بیش از 200 عنوان برنامه توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های تابعه شهرستان زنجان اجرا خواهد شد، اظهار کرد: برنامه‌های دهه فجر امسال طبق روال سال‌های گذشته اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه اندیشه‌‌های ناب امام خمینی(ره)، تقویت هویت ملی و توسعه انقلاب اسلامی از راهبردهای محتوایی برنامه‌های دهه فجر انقلاب است، ادامه داد: دستاوردها و پیشرفت‌های انقلاب و جلوه‌‌های کارآمدی نظام در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، علمی و فناوری برای جوانان و نوجوانان در برنامه‌های دهه فجر تبیین خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان در ادامه به برگزاری جشن‌های انقلاب اشاره کرد و افزود: در ایام‌الله دهه فجر جشن‌های مختلفی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در پایگاه‌ها و مساجد شهرستان زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی همزمان با دهه فجر تصریح کرد:دیدار از خانواده شهدا، نشست‌های بصیرتی و روشنگری نیز از دیگر برنامه‌های دهه فجر است.

طهماسبی از اعزام اکیپ‌های پزشکی به روستاهای محروم با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی خبر داد، افزود: برگزاری گارگاه‌های آموزشی مختلف اعم از مشاوره ازدواج، گارگاه افزایش جمعیت و تحکیم بنیاد خانواده، حضور منسجم بسیجیان در نماز جمعه و راهپیمایی 22 بهمن‌ماه از جمله برنامه‌های سپاه ناحیه زنجان در دهه فجر است.فارس

آدرس کوتاه :