جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

بیش از 16 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی زنجان ثبت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 16 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی زنجان ثبت شد

شناسه : 58002918

بیش از 16 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی زنجان ثبت شدمدیر كل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: هشت ماهه امسال بیش از 16 میلیون تردد انواع وسایط نقلیه سبك و سنگین در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شد.

بیش از 16 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی زنجان ثبت شد

علی رحمتی افزود: پارسال بیش از 20 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شد كه 25 درصد آن تردد وسایط نقلیه سنگین را شامل می شود.

وی اظهار كرد: تاكنون 22 دستگاه تردد شمار در 11 محور مواصلاتی استان به صورت رفت و برگشت و آنلاین نصب شده كه تعداد خودروهای عبوری را بر حسب نوع وسایط نقلیه سبك و سنگین مشخص و ثبت می كند.

رحمتی افزود: دستگاههای تردد شمار سرعت های متوسط، فاصله طولی، سبقت های غیر مجاز از طریق نرم افزار سامانه را اعلام می كند و به صورت خطی ای اطلاعات جاده ای كشور را به مركز مدیریت راهها تحویل می دهد.

وی اظهار كرد: چهاردستگاه دوربین ثبت تخلف سرعت (VSL) در آزاد راه زنجان - تبریز ( هر 25 كیلومتر یك دوربین ) نصب شده كه این سیستم آنلاین از نسل جدید ارسال اطلاعات بوده و در اختیاز پلیس راه استان قرار می گیرد.

مدیر كل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: اجرای این طرح به كاهش تصادفات ناشی از سرعت غیر مجاز منتهی شده است.(ايرنا)

آدرس کوتاه :