جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

برگزیدگان دومین جشنواره مطبوعات زنجان معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزیدگان دومین جشنواره مطبوعات زنجان معرفی شدند

شناسه : 274842903

برگزیدگان دومین جشنواره مطبوعات زنجان معرفی شدند


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

همزمان با جشن روز خبرنگار، برگزیدگان دومین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان زنجان معرفی شدند.

رئیس خانه مطبوعات استان زنجان در جشن روز خبرنگار و اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان زنجان افزود: در مجموع 403 اثر در هشت محور اعلام شده به دبیرخانه جشنواره رسیده بود.
حسین نجاری افزود: از این تعداد 52 اثر در بخش تیتر، 11 اثر در بخش خبر، 116 اثر در بخش گزارش، 74اثر در بخش یادداشت و سرمقاله 74 اثر، مقاله و تحلیل 18 اثر، گرافیک 36 اثر، عکس 43 اثر و مصاحبه 35 اثر به جشنواره ارسال شده بود.
وی یادآورشد: به علت تعداد بالای آثار و زمان کم برای داوری، دو داور دیگر به تعداد داوران اضافه شد و در نهایت پنج نفر مسئولیت ارزیابی آثار را بر عهده گرفتند.
در پایان این مراسم در بخش خبر زهرا مقدمی به عنوان نفر اول و مهران حبیبی شایسته تقدیر شناخته شد.
در بخش گزارش زهرا رسولی و علی الماسی به طور مشترک به عنوان نفر نخست، سولماز شهبازی نفر دوم، احمد بیگدلی نفر سوم و پریسا احمدی و مهدی سهرابی شایسته تقدیر معرفی شدند.
در بخش مصاحبه اسدالله قربانزاده به عنوان نفر نخست، صغری بنابی فرد نفر دوم، مینا افشاری نفر سوم و علی الماسی و سمیه مینا خانی به طور مشترک شایسته تقدیر شناخته شدند.
در بخش یادداشت و سرمقاله محمد معینی به عنوان نخست، رضا رمضانی نفر دوم، سعید مالکی و احمد اسدی به طور مشترک نفرهای سوم و رحمان بیات، عبدالله قزلباش، سکینه محمدی و شهرام شیرکوند شایسته تقدیر شدند.
در بخش مقاله تحلیلی امیرحسین ولی بیگلو نفر نخست، یوسف ناصری نفر دوم، داود محمدی نفر سوم و شهران شیرکوند و فرشید امینی شایسته تقدیر شناخته شدند.
در بخش تیتر علیرضا سلطانی نفر نخست، رحیم مقدمی نفر دوم، حمید محمدی نفر سوم و داود محمدی و اسدالله قربانزاده شایسته تقدیر معرفی شدند.
در بخش گرافیک بهرام بلنداقبال به عنوان نفر نخست، عاطفه گروسی نفر دوم، مهران خطیبی نفر سوم و فاطمه سیاحتی شایسته تقدیر شدند.
در بخش عکس مازیار محمدیون، مرتضی الیاسی، سید عبدالرضا ولایی، حمید رضا بازرگانی و اکبر نیتی به ترتیب نفرهای اول تا سوم و شایسته تقدیر معرفی شدند.ایرنا

آدرس کوتاه :