رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

برگزیدگان جشنواره مطبوعات و رسانه زنجان تجلیل می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزیدگان جشنواره مطبوعات و رسانه زنجان تجلیل می شوند

شناسه : 274284001

برگزیدگان جشنواره مطبوعات و رسانه زنجان تجلیل می شوند


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: با توجه به فرا رسیدن روز خبرنگار و اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه ها، روز یکشنبه برگزیدگان جشنواره مطبوعات و رسانه زنجان تجلیل می شوند.

ناصر مقدم افزود: در این مراسم بیانیه هیات داوران قرائت و از بین آثار خبرنگاران، از نفرات برتر و برگزیده با اهدای لوح تقدیر و جایزه، قدردانی می شود.
وی اظهار کرد: در این برنامه بخش خاصی برای جامعه بزرگ خبرنگاران جهت ایراد صحبت هایشان در نظر گرفته شده است تا آنها نیز بتوانند مطالب خود را به گوش مسئولان برسانند.
مقدم جایگاه پیشکسوتان خبر در رسانه ها را تبیین کرد و گفت: قدرشناسی از بزرگان در هر رشته ای جزو وظایف اخلاقی هر قشر است، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با اختصاص یک بخش ویژه از پیشکسوتان عرصه خبر تجلیل خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: امسال تصمیم گرفته شد علاوه بر خبرنگاران از فعالان عرصه تولید، چاپ و توزیع نشریه در استان نیز تجلیل شود، تا زحمت این افراد نیز به نوعی با این تقدیرها پاسخ داده شود.
مقدم از استقبال گسترده خبرنگاران از دومین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان خبر داد و گفت: تعداد و کیفیت ارسال آثار خبرنگاران در حوزه های مختلف بیانگر این امر بوده و انتظار می رود با گذشت زمان این کیفیت بالاتر هم برود.
وی با بیان اینکه آثار برگزیده خبرنگاران در نخستین جشنواره مطبوعات چاپ می شود، افزود: تلاش می کنیم این مجموعه تا برگزاری نمایشگاه مطبوعات استان منتشر شده و به دست اصحاب رسانه و مسئولان برسد.
وی به جایگاه والای خبر و کسانی که در این عرصه مهم فعالیت می کنند، اشاره و خاطرنشان کرد: مسئولان دستگاه های مختلف همواره باید قدردان خبرنگاران باشند و زحمات این قشر زحمت کش را غنیمت بشمارند، بنابراین باید خبرنگاران در طول سال مورد تکریم قرار گیرند.
به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار مراسم اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان و گرامی داشت روز خبرنگار از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات زنجان در سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار خواهد شد.ایرنا

آدرس کوتاه :