جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

برگزاری 12 نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای در خدابنده - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری 12 نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای در خدابنده

شناسه : 340047794

برگزاری 12 نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای در خدابنده


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده گفت: همزمان با ایام‌الله دهه فجر، 12 نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای در کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده برگزار می‌شود.

سید مهدی موسوی اظهار کرد: غبارروبی مزار مطهر شهدا توسط کتاب‌داران و اعضای کتابخانه‌های عمومی با حضور مسؤولان از مهم‌ترین برنامه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده همزمان با دهه فجر است.

وی با اشاره به اینکه جشن انقلاب در کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده برگزار می‌شود، تصریح کرد: مسابقه کتابخوانی از کتاب‌های «انقلاب اسلامی، بازگشت به عهد قدسی» تألیف اصغرطاهر زاده و کتاب «دهه سرنوشت‌ساز» تألیف داود قاسم‌پور در سطح کتابخانه‌های عمومی شهرستان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده با بیان اینکه همزمان با ایام‌الله دهه فجر، 12 نشست‌ کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای در کتابخانه‌های عمومی شهرستان برگزار می‌شود، اضافه کرد: برنامه قصه‌گویی، شعرخوانی و کتاب‌خوانی هم در بخش کودک کتابخانه‌ها اجرا می‌شود.

موسوی به حضور در محفل انس با قران کریم در اماکن متبرکه و امامزادگان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر اشاره کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب از منابع موجود با موضوعات امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این ایام به شمار می‌رود.

وی برپایی نمایشگاه و فروشگاه کتاب را از جمله برنامه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خدابنده عنوان کرد و یادآور شد: ایستگاه نقاشی با موضوع انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) به مناسبت دهه فجر برپا خواهد شد.فارس

آدرس کوتاه :