رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

برگزاری کارگروه آموزش و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران استان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کارگروه آموزش و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران استان

شناسه : 222061577

خبر/رویداد مرکز

دراین جلسه که  با حضور اعضاء و به ریاست قائم مقام مرکز برگزار گردید با بررسی مصوبه های قبلی کارگروه بر لزوم افزایش آموزش های ایمنی و امداد به زبان ساده بمنظور بهره مندی تمام خانواده های شهری و روستایی تاکید شد.

همچنین اعضاء کارگروه در جریان مراحل مختلف طرح غنچه های هلال که اصول ایمنی را از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان توسط سازمان هلال احمرآموزش داده میشود قرار گرفتند.

ارائه آموزش های لازم به کارکنان ادارات، معرفی سایت های اینترنتی مرتبط با حوزه امداد و نجات، مستندسازی اقدامات آموزشی سازمانها در حوزه های مختاف صنایع، عمران و ساختمان، آموزش و پرورش و پدافند غیر عامل و تداوم آمادگی دستگاههای دخیل در امر امداد تا پایان تعطیلات نوروزی از دیگر محورهای مورد بحث در این کارگروه بود که به تصویب رسید.

آموزش اصول اطفاء حریق و پیشگیری از صدمات چهارشنبعه آخر سال نیز از محورهای مورد بحث در این کارگروه بود که مقرر گردید صداوسیمای مرکز با پخش مستنهای تولید شده و اطلاعیه های آموزشی به این امر بپردازد.

همچنین اعضاء کارگروه از توجه رسانی استانی به امر پیشگیری و امداد در ارکان مختلف اجتماعی تقدیر نمودند.روابط عمومی صدا و سیما زنجان

 

آدرس کوتاه :