جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری بیش از 3 هزار نشست کتاب‌خوان در کتابخانه‌های استان زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری بیش از 3 هزار نشست کتاب‌خوان در کتابخانه‌های استان زنجان

شناسه : 340463235

برگزاری بیش از 3 هزار نشست کتاب‌خوان در کتابخانه‌های استان زنجان


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: در طول 10 ماه سال‌جاری بیش از 3 هزار نشست کتاب‌خوان در سطح کتابخانه‌های استان برگزار شده است.

امیرعلی نیک‌بخش اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی به مناسبت ایام دهه فجر در سطح کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته حدود 370 برنامه فرهنگی همزمان با ایام‌الله دهه فجر در سطح کتابخانه‌های عمومی استان زنجان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این برنامه‌ها در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در استان اجرا می‌شود.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با بیان اینکه برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان و معرفی کتاب‌هایی در زمینه انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در ایام‌الله دهه فجر بوده است، اضافه کرد: برگزاری جشن انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌ها به شمار می‌رود.

وی گلباران مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده شهدای انقلاب اسلامی، ارائه خدمات کتابخانه‌ای از طریق کتابخانه سیار روستایی به روستاهای محروم و فاقد کتابخانه و برگزاری نمایشگاه کتاب و مطبوعات مرتبط با انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه‌های مورد نظر برای ایام دهه فجر عنوان کرد.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان برگزاری محافل قصه‌گویی ویژه کودکان، ایستگاه نقاشی و مسابقات فرهنگی را از دیگر برنامه‌ها اعلام کرد و یادآور شد: بازدید دانش‌آموزان مدارس از کتابخانه‌های عمومی، جمع‌خوانی کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و خاطره‌گویی از جمله برنامه‌های این اداره کل محسوب می‌شود.

نیک‌بخش ادامه داد: در طول 10 ماه گذشته از سال‌جاری بیش از 3 هزار و 200 نشست کتاب‌خوان در سطح کتابخانه‌های استان زنجان برگزار شده است.فارس

آدرس کوتاه :