جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری اولین جلسه کمیته رسانه و فضای مجازی شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان در صداسیما . - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری اولین جلسه کمیته رسانه و فضای مجازی شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان در صداسیما .

شناسه : 359841296

برگزاری اولین جلسه کمیته رسانه و فضای مجازی شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان در صداسیما .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

قائم مقام مرکز در نخستین جلسه کمیته رسانه و فضای مجازی در سال جاری با اشاره به این پدیده نوظهور اطلاع رسانی گفت: فضاي مجازي یکی از واقعيت هاي جهان امروز است و با فرصت ها و تهديدهايي همراه است كه بايستي براي كاربرد مناسب آن در زندگي به مديريت درست آن پرداخت و با آموزش هاي كارآمد و ارتقاي سواد رسانه اي كوشيد تا از رواج هرگونه ناهنجاري در سطح اجتماعي جلوگيري كرد.
🔹آقای سهرابی با تاکید بر این مطلب که امروزه خانواده ایرانی در سبد فرهنگی خود مواجه با شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی، رسانه‌های مدرن و ... است که هر کدام به نوبه خود بخشی از فرآیند تأثیرگذاری در خانواده را هدف گرفته‌اند، افزود: بروز آسيب هاي نوظهور در فضای مجازی، مي تواند زمينه ساز نوع جديدي از آسيب هاي اجتماعي و اعتقادی باشد و به همين دليل، برنامه ريزي براي شناسايي، پيشگيري و كاهش آسيب هاي فضای سایبری ضروري است.
🔸در ادامه این جلسه پس از استماع گزارش و نظرات اعضاء مقرر گردید بانک اطلاعات فعالان تولید محصولات رسانه ای ایجاد شود.
◀️ افزایش تبادل و همکاری در زمینه سایتها و کانال های پیام رسان نهادهای فرهنگی، ارائه طرح دیوار نگارهای بزرگ در ورودی شهر زنجان، تولید10کتاب صوتی برای کودکان و نوجوانان و تبلیغ و معرفی کتب دفاع مقدس استان از دیگر مصوبات این جلسه بود.✔️

آدرس کوتاه :