حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۷

برگزاری اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 346240291

خبر/رویداد مرکز

آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر و همایش روز خبرنگار با حضور حجت الاسلام پژمان فر نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ، تعدادی از مسئولان استانی و اصحاب رسانه در سالن شهید شهریاری صدا وسیمای مرکز زنجان برگزار شد.

 حجت الاسلام پژمان فر نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در مراسم روز خبرنگار گفت:گفتمان انقلاب اسلامی ایران توانسته به عنوان یک حرکت جریان ساز در جهان باشد. وی گفت:جوانان کشورمان با گفتمان «ما میتوانیم » توانسته اند قدم های بزرگی بردارند که دنیا را حیرت زده کنند. حجت الاسلام پژمان فر به نقش رسانه ها در دنیای کنونی اشاره کرد و افزود: رسانه ها می توانند با قلم خود و با تولید محتوای مناسب جریان های فرهنگی در کشور و در دنیا ایجاد کنند.

 وی با بیان اینکه برهم زدن سبک زندگی ایرانی اسلامی یکی از اهداف شوم دشمنان است افزود: دشمنان در جنگ نرم با راه اندازی شبکه های فارسی زبان و با هزینه های گزاف سعی دارند فرهنگ ناب اسلام را مورد هدف قرار دهند . نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: باید بودجه های فرهنگی و رسانه های کشور افزایش یابد تا بتواند به مقابله با این شبکه ها پرداخت.مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان هم در این جشنواره گفت: شبکه های اجتماعی تهدیدی برای خانواده ها هستند و نباید اجازه داد تا این شبکه ها هر اطلاعاتی را وارد دنیای ما بکنند.

وی گفت: ساماندهی فضای مجازی باید در اولویت کاری مسولان قرار گیرد.آقای صفری با بیان اینکه اصحاب رسانه ها در جنگ نرم نقش مهمی دارند افزود: باید مسولان با تصمیم گیری های مناسب به کمک اصحاب رسانه بیایند تا در این جنگ پیروز شویم.آقای صفری با بیان اینکه امروز کارکردن کردن در فضای رسانه ای بسیار سخت تر و پیچیده تر می باشد ، گفت : امروز جلب رضایت مخاطب سخت شده و یک کنش و واکنش بین رستانه و مخاطب وجود دارد . در دنیای حاضر مخاطب با انتخابهای زیادی مواجه بوده و این موضوع کار را برای رسانه ها دشوار کرده است .

 فرمانده سپاه انصارالمهدی استان هم در مراسم تجلیل از برترین های جشنواره ابوذر گفت: دشمن تلاش می کند با اهداف شوم خود وحدت ملی را خدشه دار کند و نا امیدی را در جامعه اسلامی ما ترویج دهد اما مردم با وحدت همیشگی دشمن را نا امید کرده اند. سردار کرمی افزود: نیاز امروزی ما درجامعه این است که باید به سیره شهدا و ولایت عمل کرد و با روحیه جهادی به جنگ افرادی برویم که چشم دیدن وحدت مسلمانان را ندارند.۵۶۲ اثر به دبیرخانه جشنواره بسیج ورسانه ابوذر  ارسال شده بود و در همایش روز خبرنگار و اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر از پدیدآورندگان آثار برتر که فعالیتهای خبری در 7 محور ازجمله اقتصاد مقاومتی به دبیرخانه بسیج ورسانه ارسال کرده بودند قدردانی شد.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :