جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

برپایی 81 غرفه در نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی 81 غرفه در نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» زنجان

شناسه : 165655986

برپایی 81 غرفه در نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» زنجان


زنجان

زنجان

برپایی 81 غرفه در نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» زنجان

قاسم صیدی در آیین افتتاحیه نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» اظهار داشت: در تلاشیم جریان اشتغال‌زایی را در کشور توسعه دهیم.

وی با بیان اینکه آموزش نقش موثری در ایجاد اشتغال دارد، عنوان کرد: توانمندسازی‌ نیروی انسانی می‌تواند در اشتغال افراد موثر باشد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه باید همه دستگاه‌ها در زمینه بحث اشتغال و آموزش‌های مهارتی مشارکت داشته باشند، ادامه داد: دستگاه‌های استانی و شهرداری زنجان در برپایی این نمایشگاه همکاری خوبی با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان داشته‌اند.

صیدی از برپایی 81 غرفه در محل نمایشگاه خبر داد و اضافه کرد: این غرفه‌ها در زمینه‌های مختلف صنعت، تجارت، کشاورزی، فرهنگ، هنر و فن‌آوری‌های نوین دایر شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه‌ها اطلاعات کپسولی را در اختیار عموم مردم می‌گذارند، اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها در ترویج فرهنگ کارآفرینی و آموزش‌های مهارت‌آموزی به کارآفرینان و کارجویان موثر است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه کشف و شکوفایی استعدادهای کارآفرینان یکی از مزایای این نمایشگاه است، عنوان کرد: این نمایشگاه فرصتی برای ارائه تولیدات و معرفی توسط کارآفرینان است.

صیدی با اشاره به اینکه این نمایشگاه با همکاری 15 دستگاه استانی دایر شده است، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه بر معرفی تولیدات خرد و تولیدات بدون کارخانه تاکید شده است.

وی معرفی توانمندی کارآفرینان را یکی از دغدغه‌های مسئولان استان زنجان خواند و اظهار کرد: این نمایشگاه می‌تواند بسترهای لازم برای معرفی این توانمندی‌ها را فراهم کند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه هر سه ماه یک نمایشگاه شهرستانی مهارت و کارآفرینی در شهرستان‌های زنجان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: امید می‌رود بازدید از این نمایشگاه‌ها نیز بالا باشد.فارس

آدرس کوتاه :