جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه «مهارت کلید توانمندسازی بانوان» در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه «مهارت کلید توانمندسازی بانوان» در زنجان

شناسه : 270847949

برپایی نمایشگاه «مهارت کلید توانمندسازی بانوان» در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرای زنجان گفت: نمایشگاه دستاوردهای بانوان با عنوان «مهارت کلید توانمندسازی بانوان» همزمان با هفته مهارت در زنجان برپا شده است.

مریم قدرتیان اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرای زنجان با همکاری برخی موسسات خیریه از جمله آوای آرام آب و موسسه رعد برپا شده است.

وی با اشاره به اینکه مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرای زنجان اقدام به ارائه آموزش‌های مهارتی به بانوان می‌کند، تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای بانوان با عنوان «مهارت کلید توانمندسازی بانوان» همزمان با هفته مهارت برگزار می‌شود.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرای زنجان با اشاره به اینکه این نمایشگاه در پارک بانوان دایر است، افزود: زمان این نمایشگاه از چهارم تا هفتم مردادماه برپا شده است.

قدرتیان با بیان اینکه در این نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی بانوان به نمایش گذاشته شده است، اضافه کرد: ارائه آموزش‌های کپسولی، فروش و تبلیغ از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی با اشاره به اینکه 14 کارگاه در مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرای زنجان فعالیت می‌کند، عنوان کرد: 67 رشته آموزشی در این کارگاه‌ها آموزش داده می‌شود.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرای زنجان با بیان اینکه 69 آموزشگاه نیز با مرکز فنی و حرفه‌ای همکاری دارد، افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در پنج خوشه خدمات، صنعت، فرهنگ، فن‌آوری و راهبردی و کشاورزی در این کارگاه‌ها و آموزشگاه‌ها ارائه می‌شود.فارس

 

 

آدرس کوتاه :