جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام الله دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام الله دهه فجر

شناسه : 57798742

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام الله دهه فجر
صدا و سیمای مرکز زنجان در ایام الله دهه فجر امسال، با برنامه ریزی منسجم تر نسبت به سال های قبل تولید وپخش برنامه های مختلف ومتنوعی را پیش بینی کرده است .

صدا:

معاونت  صدای مرکز زنجان در نظر دارد در ایام مبارک فجر با دو ویژه برنامه یادآور روزهای مبارزه و بیداری باشد، ازجمله این برنامه ها ویژه برنامه صبحگاهی« فجر بایرامی» است که به تهیه کنندگی خانم سهیلا جمالی در دهه مبارک فجر هر روز صبح از ساعت 10 تا 11 و 30 دقیقه همگام با  لحظات و ثانیه های پیروزی خواهد بود . این برنامه به مدت ده روز با موضوع توجه به دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی و به مدت 90 دقیقه از صداي استاني پخش خواهد شد.

برنامه عصر گاهی« فجر آخشامی» به تهیه کنندگی خانم الهام نجفی در قالب جنگ و با آیتم های شاد و مسرت بخش ازجمله نمایش ، طنز، بخش میهمان، سرودهای انقلاب و... هر روز از ساعت 17 تا 18و 30دقیقه به مهمانی مخاطبان فجر آفرین خواهد آمد.  این برنامه به مدت ده روز وبا زمان 90 دقیقه از صداي استاني پخش خواهد شد.

نمايش هفته نيز 10 برنامه20 دقیقه ای در همین ایام به زندگي شهداي برجسته انقلاب در زنجان پرداخت خواهد كرد .

2 مورد سخنراني در اين ايام از شخصيت هاي برجسته انقلاب به مدت هر كدام 30 دقيقه با موضوع انقلاب اسلامي پخش خواهد شد .

همچنین صدای مرکز زنجان در روز 22 بهمن با استقرار واحد سیار در مسیر راهپیمایی در نظردارد گردهمایی بزرگ فجر افرینان را به طور زنده به گوش جهانیان برساند این برنامه به تهیه کنندگی خانم الهام نجفی تهیه خواهد شد.

گفتنی است از ابتدای ماه بهمن بويژه در ايام اله مبارك دهه فجر رويكرد تمامي بر نامه ها با عنايت به مخاطبان برنامه ها با اين مناسبت خواهد بود بويژه برنامه صبحگاهي سلام زنجان 10 برنامه 60 دقيقه اي را در دهه مبارك فجر هر روز به اين موضوع اختصاص خواهد داد


سیما:

معاونت سیمای مرکز زنجان نیزهمچون سال های قبل در ایام مبارک دهه فجربرنامه های مختلفی را تهیه و آماده پخش دارد که در مجموع 2820دقیقه است. این برنامه ها شامل:جشن انقلاب 7 برنامه 60 دقیقه ای،آیدین گجه لری 10برنامه 60 دقیقه ای،صبح انقلاب يك برنامه 120 دقیقه ای برنامه مشترک با شبکه سراسری شما، پوشش راهپیمایی 22 بهمن وهمچنین درسایر برنامه های روزانه، بصورت موضوعی پرداخت خواهد شد.

گفتنی است شروع این برنامه ها از ابتدای ماه بهمن می باشد وهمینطور در این ایام سه فیلم تلویزیونی نشان فرشته در روز12 بهمن ماه ، سوار در غبار 16 بهمن و  تله فیلم عبور از تاریکی در 21 بهمن ماه ساعت 13:30 دقیقه و مهمان هاي خاله جيران به تعداد 26 قسمت 20 دقيقه اي  از شبکه اشراق پخش خواهند شد.


خبر:

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم قصد دارد اخبار و رویدادها ، افتتاح ها و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی را همگام با روزهای امید بخش فجر به اطلاع مردم برساند .

گفتنی است در ایام مبارک فجر 20 گزارش توليدي  با موضوع دهه فجر ،15 گزارش از شهرستانها و 5 تفسیر با پرداخت به مقوله هایی از جمله دستاوردهای انقلاب ، مبارزات مردم و... از جمله برنامه های پیش بینی شده این معاونت است.

همچنین پوشش  راهپیمایی عظیم استان در روز 22 بهمن و پوشش اخبار، رویدادهاو افتتاحيه هاي استاني ، ارسال اخبار مکتوب به سازمان و ... از دیگر برنامه هاي در دست تهیه حوزه اطلاعات واخبار است.

آدرس کوتاه :