جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

برنامه ریزی گسترده رسانه استانی برای انعکاس گسترده حماسی و باشکوه مردم در پای صندوقهای رأی - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ریزی گسترده رسانه استانی برای انعکاس گسترده حماسی و باشکوه مردم در پای صندوقهای رأی

شناسه : 366733899

برنامه ریزی گسترده رسانه استانی برای انعکاس گسترده حماسی و باشکوه مردم در پای صندوقهای رأیمدیرکل صداوسیما با اشاره به بسیج تمامی نیروها و امکانات اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز زنجان تمهیدات لازم را بمنظور انعکاس حماسه حضور مردم ولایتمدار استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تدارک دیده است.

آقای لطیفی به برنامه معاونت سیما اشاره کرده و گفت : شبکه اشراق در قالب ویژه برنامه ای با عنوان «جانم ایران» در روز انتخاب، از ساعت 8صبح تا پایان فرایند انتخابات بصورت زنده و مستقیم میهمان بینندگان شبکه اشراق خواهد بود.

معاونت سیما با همکاری و پشتیبانی معاونت فنی مرکز و با استقرار 2واحد سیار و 5 اکیپ پرتابل در نقاط مختلف شهر این حماسه با پوشش خواهد داد . برقراری ارتباط زنده با نقاط مختلف استان، ارتباط مستقیم متعدد با ستاد انتخابات استان، ارتباط زنده تصویری با شعبات اخذ رای در منطقه انصاریه و کوی قائم، اعزام گروه ویژه مستندسازی و تولید نماهنگ، پوشش تصویری انتخابات روستاها، حضور کارشناسان و هنرمندان مختلف در طول برنامه و ..... از ایتم های این ویژه برنامه زنده تلویزیونی است. پخش سیما هم آیتمها و برنامه های متعددی را تدارک دیده که در لابلای این برنامه زنده پخش خواهد کرد .

وی سپس به تشریح برنامه ریزی معاونت صدا پرداخته و گفت : رادیو استانی نیز از اولین لحظات آغاز فرایند اخذ آراء با برنامه زنده «حضور حماسه سی» همراه شنوندگان خواهد بود.

پخش گزارش و بیانات رهبر معظم انقلاب در صندوق اخذ رای، گزارش زنده تلفنی از ستاد انتخابات استان، مصاحبه با شرکت کنندگان در انتخابات از حوزه های مختلف، پخش بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب درباره اهمیت انتخابات، ارتباط زنده با خبرنگاران شهرستانها، پخش اطلاعیه های ستاد مرکزی انتخابات، حضور هنرمندان و کارشناسان در استودیو ، پخش پیام های مردمی و ..... از جمله بخش های مختلف این برنامه رادیویی است که از ساعت 7 صبح تا پایان فرایندانتخابات ادامه خواهد داشت. پخش صدا نیز علاوه بر تدارک آیتمهای متنوع برای این روز از ظرفیت رادیو نما نیز با پخش تصاویر لحظه به لحظه از حضور مردم در پای صندوقهای رأی در کنار مخاطبان خود خواهد بود .

رئیس رسانه استانی از تدارک گسترده معاونت خبر برای دوم اسفند نیز خبر داده و اظهار داشت : خبر مرکز زنجان با پخش 6 بخش خبری تلویزیونی، 9 بخش خبری رادیویی، ارتباط زنده با شبکه خبر، 4 گزارش خبری ویژه، و اعزام5 اکیپ پرتابل خبری و20 اکیپ پرتابل شهرستانی حضور حماسی مردم را منعکس خواهد کرد.

وی در ادامه برنامه های معاونت فضای مجازی را نیز بیان کرده و گفت : معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید آیتم از جلوه های جذاب و دیدنی حضور مردم در پای صندوق های رای، پخش زنده برنامه های سیما در اینستاگرام، تولید نماهنگ از پیام دعوت هنرمندان به شرکت در انتخابات، و اطلاع رسانی مستمر اطلاعیه های ستاد انتخابات استان همراه مخاطبان فضای مجازی خواهد بود.

مدیرکل صداوسیما در انتها عنوان داشت : در مجموع تلاش خواهد شد تا بتوان ضمن تبیین ضرورت حضور در پای صندوقهای رأی در این برهه حساس کنونی ، حضور باشکوه مردم ولایتمدار استان در انتخابات به تصویر کشیده شود.

 

آدرس کوتاه :