رونق تولید ملی | جمعه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

برنامه ریزی صداوسیمای مرکز زنجان برای عید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ریزی صداوسیمای مرکز زنجان برای عید فطر

شناسه : 354824349

خبر رویدا مرکز

صداوسیمای مرکز زنجان با عنایت به فرا رسیدن عید فطر برنامه های متنوعی را برای بینندگان خود تدارک دیده است .
معاونت سیما ویژه برنامه ای را به تهیه کنندگی حسین اسماعیلی در ۲ قسمت 75 دقیقه ای آماده کرده است که در ایام عید فطر یعنی روزهای جمعه و شنبه 25 و 26 خرداد ماه از ساعت 21 به صورت زنده پخش خواهد شد . اجرای این برنامه بر عهده مجری توانمند مرکز اصغر داداشی به می باشد . این ویژه برنامه که با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مخاطبان درتعطیلات عید فطر پخش خواهد شد شامل آیتم های متنوعی از جمله اجرای زنده سرود و موسیقی در محل استودیو، پخش گزارشها و دلگویه های مردمی ، حضور میهمانان از اقشار مختلف در برنامه ، پخش وله های شاد ، بیان آداب ورسوم مردم زنجان در عید فطر و ..... می باشد .
همچنین معاونت سیما امسال نماز عيد فطر به امامت نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان را مدت 30 دقیقه صورت زنده پخش خواهد کرد .
ضمناً در برنامه های آیدین آیی و آرزولار سفره سی و آلاچیق به صورت ویژه به این مناسبت مهم پرداخت خواهد شد. علاوه براین سایر برنامه های سیما در این ایام نیز با حال و هوای عید پخش خواهند شد .

معاونت صدا نیز ويژه برنامه راديويي با عنوان « ترش و شیرین» را در دو نوبت در ساعت های 10 تا 12 و 18 تا 20 برای ایام عید مهیا کرده است که در روز عید فطر به مدت 2 ساعت لحظات شاد و با نشاطی را برای مخاطبان فراهم خواهد کرد .
نمايش طنز ، حضور مهمانان مختلف در برنامه، پخش سرودهای شاد و مفرح، پیامک،دعوت از خواننده های بومی از آیتم هاي متنوع اين برنامه است. حمید قزلباش تهيه كنندگي اين برنامه را برعهده دارد که با اجرای شاد جلال نوری ، ولی فروتن و حسین اسماعیلی و نویسنگی علیرضا فرید راد به روی آنتن رادیو میفرستد.
ویژه برنامه دیگر رادیو زنجان«عطر عاشقی » می باشد که در روز ایام عید از ساعت تا 10 صبح به مدت یک ساعت پخش خواهد شد . در این برنامه کارشناس برنامه حجت الاسلام خدایی به موضوع فلسفه عید فطر خواهند پرداخت.تهیه کننده این برنامه میثم نبی ، رباب فتحی نویسنده و فیاض حاجیلو گوینده آن است. از آیتم های این برنامه می توان به تلفن های مردمی و پیامک و موسیقی اشاره کرد. در یگر برنامه های روتین صدا هم به این عید بزرگ بندگی به تناسب پرداخت خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :