رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

برنامه ریزی رسانه استانی برای هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ریزی رسانه استانی برای هفته دفاع مقدس

شناسه : 361736228

برنامه ریزی رسانه استانی برای هفته دفاع مقدس

 مدیرکل صداوسیمای استان از برنامه ریزی رسانه استانی برای هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت : همزمان با هفته دفاع مقدس ، صداوسیمای مرکز زنجان با تولید و پخش برنامه های مختلفی یاد وخاطره رشادتها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام در صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع از  تمامیت ارضی کشور،  را گرامی خواهد داشت.
??آقای لطیفی با اشاره به برنامه های سیما در این ایام، افزود: برای نخستین بار مراسم سان و رژه نیروهای مسلح استان در 31 شهریور بصورت زنده و بمدت 90 دقیقه ازشبکه اشراق پخش خواهد شد.
??برنامه حدیث ایثار دیگر ویژه برنامه سیما است که در ساختار ترکیبی و نمایشی هرشب بمدت 55 دقیقه هر روز ساعت 22 بصورت زنده و مستقیم از شبکه اشراق پخش می شود. مصاحبه با فرماندهان و رزمندگان  دوران دفاع مقدس برای بیان خاطرات ، حضور خانواده های معظم شهدا در برنامه ، آیتم یاد یاران(هر شب مصاحبه با خانواده یک شهید و همرزمان وی) ،گزارش از جانبازان ، گزارش مردمی و ... از آیتم های این ویژه برنامه می باشد.
??بازنمایی عملیات غرور آفرین کربلای 5 بمدت 55  دقیقه،  مستند گزارشی راهیان نور و  برنامه گزارشی امتداد با موضوع خاطرات سرداران و فرماندهان دفاع مقدس در سطح استاناز دیگر برنامه های شبکه استانی اشراق در این ایام است.
??آقای لطیفی در ادامه با اشاره به  سایر برنامه های سیما  اظهار داشت : برنامه صبحگاهی سلام زنجان نیز در طول این هفته به صورت ویژه به موضوع دفاع مقدس خواهد پرداخت .  مدت زمان این برنامه نیز 60 دقیقه بوده و فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس میهمان این برنامه خواهند بود . پخش روزانه برنامه پلاک جهت آشنایی نسل جوان با راه و سیره شهدا و  پوشش همایش طلایه داران در سه برنامه از دیگر ویژه برنامه های شبکه اشراق در این ایام  خواهد بود. سایر برنامه های روتین و تولیدی سیما نیز به فراخور موضوع به هفته دفاع مقدس پرداخت خواهند کرد .
??مدیرکل مرکز در خصوص برنامه های پخش سیما نیز گفت : تأمین و پخش سیما نیز در کنار واحد تولید ، آیتمهای مختلفی از قبیل فیلم های سینمایی باموضوع دفاع مقدس، سرود ، وله ، میان برنامه ، زیرنویس و ... برای این مناسبت آماده کرده که در فواصل برنامه های مختلف پخش خواهد نمود .
??آقای لطیفی سپس به بیان برنامه های شبکه استانی رادیو در هفته دفاع مقدس پرداخت و افزود : معاونت صدای مرکز زنجان ویژه برنامه «مقاومت حماسه سی» را برای این هفته تدارک دیده است . این برنامه که به صورت زنده هر روز ساعت 17 به روی آنتن خواهد رفت به مدت 55دقیقه میهمان شنوده گان خود بوده و قصد دارد موضوعات مربوط به دفاع مقدس و نقش رزمندگان زنجانی به ویژه غواصان دریادل در عملیاتهای مختلف را تبیین نماید .
??وی به دیگر برنامه های رادیو نیز اشاره کرده و اظهار داشت : در سایر برنامه های روتین و مهم  رادیو از قبیل سلام زنجان، مردم و مسئولین، یاشاییش، نوجوان، جوان، کندیمیز، ایشقلی یول و .... نیز به فراخور موضوع به هفته دفاع مقدس پرداخت خواهد شد . پخش رادیو نیز برنامه های متعددی را با موضوع دفاع مقدس تهیه کرده که در این هفته پخش خواهد شد .
??آقای لطیفی اضافه کرد: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با پیش بینی تولید 50 گزارش ویژه خبری از سراسر استان، 6مستند خبری ویژه دفاع مقدس، 14 گزارش تولیدی و تفسیر و گفتگوی خبری، برنامه های متنوع این هفته را پوشش خبری خواهد داد.
??وی درخصوص تولیدات فضای مجازی گفت: پخش زنده رژه نیروهای مسلح در فضای مجازی، تولید22کلاکت از تصاویر رزمندگان زنجانی در جبهه ها، تولید مستندآرشیوی با عنوان (زنجان دیار غواصان دریادل)، انتشار نماهنگ ها و سرودهای خاطره برانگیز دوران دفاع مقدس، تهیه پوستر و اینفوگرافی و معرفی تازه های سیما و صدا،  از جمله برنامه های معاونت فضای مجازی مرکز است که تقدیم کاربران خواهد شد.
◀️ مدیرکل صداوسیمای استان در پایان با اشاره به اینکه رسانه ملی و استانی همواره در پاسداشت ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس تمام تلاش  خود را به منصه ظهور رسانده است تصریح کرد : صداوسیما به عنوان پرچمدار خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی ، ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت را در سرلوحه برنامه ریزی های خود قرار داده و امیدواریم بتوانیم در راستای حفظ ارزشهای این انقلاب که حاصل خون هزاران شهید است، سربلند باشیم .✔️

??روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان??
?? @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
?? @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
?? @zanjanirib_pr162  ارتباط ‌با روابط عمومی

آدرس کوتاه :