سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

برنامه‌ریزی برای اعزام 10 هزار و 600 دانش‌آموز زنجانی به اردوهای راهیان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌ریزی برای اعزام 10 هزار و 600 دانش‌آموز زنجانی به اردوهای راهیان نور

شناسه : 192091048

برنامه‌ریزی برای اعزام 10 هزار و 600 دانش‌آموز زنجانی به اردوهای راهیان نور


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

 

مسئول سازمان بسیج دانش‌‎آموزی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان از برنامه‌ریزی برای اعزام 10 هزار و 600 نفر از دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور خبر داد.

محسن احمدی‌تبار اظهار داشت: بسیج دانش‌آموزی در طول سال برنامه‌های مختلفی برای دانش‌آموزان در سطح مدارس استان زنجان برگزار می‌کند.

وی از اعزام دانش‌آموزان بسیجی استان زنجان به اردوهای راهیان نور اشاره کرد و بیان داشت: در این دوره دانش‌آموزان مقطع متوسطه به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج دانش‌‎آموزی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان ادامه داد: در این دوره دانش‌آموزان دختر و پسر در منطقه عملیاتی سنندج و مریوان حضور می‌یابند.

احمدی‌تبار به فرمایش مقام معظم رهبری درباره اهمیت اردوهای راهیان نور اشاره کرد و یادآور شد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری اردوهای راهیان نور یک اقدام بزرگ فرهنگی بوده که تأثیرگذاری آن در نسل سوم و چهارم انقلاب بالاست.

وی از اعلام آمادگی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان در اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی اشاره کرد و یادآور شد: هر تعداد دانش‌آموزی که اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برای اعزام دانش‌آموزان اعلام کند، سپاه استان آمادگی لازم برای اعزام آنها را دارد.

مسئول سازمان بسیج دانش‌‎آموزی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان از برنامه‌ریزی برای اعزام 10 هزار و 600 نفر از دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور غرب کشور خبر داد و یادآور شد: پیش‌بینی‌شده امسال این تعداد دانش‌آموز دختر و پسر استان زنجان به اردوهای راهیان نور اعزام شوند.

احمدی‌تبار مدت‌زمان اقامت دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی را دو روز اعلام کرد و یادآور شد: دانش‌آموزان استقبال خوبی از اردوهای راهیان نور دارند.

وی از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی در اردوهای راهیان نور خبر داد و یادآور شد: برنامه‌هایی همچون مسابقات فرهنگی، زیارت عاشورا، بازدید از یادمان شهدا و... برای دانش‌آموزان در نظر گرفته‌شده است.

مسئول سازمان بسیج دانش‌‎آموزی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان به اهداف برگزاری اردوهای راهیان دانش‌آموزی و اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی اشاره کرد و یادآور شد: این اردوها باهدف آشنایی دانش‌آموزان با مناطق عملیاتی برگزار می‌شود.

احمدی‌تبار با اشاره به اینکه نسل جوان امروز دوران هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌اند، گفت: دانش‌آموزان با حضور در این مناطق با ازخودگذشتگی و جانفشانی رزمندگان اسلام آشنا می‌شوند.

وی انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان امروز را از دیگر اهداف برگزاری این اردوها اعلام کرد.فارس

 

آدرس کوتاه :