جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

بررسی راهکارهای افزایش تعاملات فیمابین در دیدار مدیرکل صداوسیمای استان با شهردار زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسی راهکارهای افزایش تعاملات فیمابین در دیدار مدیرکل صداوسیمای استان با شهردار زنجان

شناسه : 354645662

بررسی راهکارهای افزایش تعاملات فیمابین در دیدار مدیرکل صداوسیمای استان با شهردار زنجان


خبر رویدا مرکز

خبر رویدا مرکز


مدیر کل صدا وسیمای مرکز زنجان در نشستی صمیمی با شهردار و برخی مدیران شهرداری زنجان با بیان اینکه برگزاری جلسات و نشستهای مشترک به صورت مستمر میان این دو دستگاه می تواند نقش بسزایی در توسعه و مدیریت شایسته شهری داشته باشد گفت: رسانه استانی در این راستا تلاش می کند هم افزایی و ارتباط خوب و موثری با شهرداری داشته باشد.
آقای صفری به مشکلات موجود در جامعه اشاره کرده و گفت : امروز باید مهمترین دغدغه و برنامه مسئولین ، حل معضلات و مشکلات مردم و افزایش رضایتمندی مردم از نظام باشد .
وی به دشواری های کار رسانه ای به خصوص در رسانه ملی و استانی اشاره کرده و افزود : مواجهه و مقابله با رسانه های بیگانه و رفع تهدیدات آنها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از یک سو و قرار داشتن مستقیم و مستمر در معرض قضاوت عمومی و تأمین سلایق و دیدگاههای مختلف در جامعه و ایجاد تعادل فکری بین افکار عمومی از سویی دیگر کار در رسانه ملی و استانی را دشوار می سازد.

مدیرکل صداوسیمای استان با اشاره به سختیها و تنگناهای موجود در حوزه مدیریت شهری گفت : حوزه کاری رسانه ها بالاخص صداوسیما و مجموعه شهرداری ارتباط تنگاتنگی با هم داشته و دارد چراکه مدیریت درست افکار عمومی می تواند تأثیر بسزایی در مدیریت صحیح شهری و در نتیجه توسعه و آبادنی شهرها داشته باشد .
آقای صفری در ادامه بر آمادگی کامل صداوسیما برای گسترش همکاری های فیمابین و ادامه تولید برنامه های مشارکتی با ساختاری نو ، جهت معرفی خدمات شهرداری زنجان تأکید کرد .
شهردار زنجان هم در این نشست با قدردانی از حمایت ها و تعاملات مثبت رسانه استانی با مجموعه شهرداری گفت : تعامل خوب و سازنده صداوسیما و شهرداری می تواند نقش بسزایی در توسعه فرهنگی ، عمران و آبادانی شهری داشته باشد .
معصومی گفت : برای افزایش رضایت مردم از مجموعه شهرداری باید تلاش بیشتری انجام گرفته و خدمات و تلاشهای صورت گرفته در مدیریت شهری در سطح مطلوب به اطلاع مردم رسانده شود و در این راستا استفاده بیش از پیش از ظرفیت صداوسیما نقش مهم و تأثیرگذاری داشته و دارد .

وی در ادامه به پروژه های مهم انجام شده در سال گذشته اشاره کرده و گفت: اتمام و بهره برداری از پل روگذر و زیرگذر سیدالشهداء ، افتتاح و بهره داری از بخشی از خیابان زینبیه غربی از مهمترین این اقدامات بود که در سال گذشته با همت و تلاش شبانه روزی مجموعه شهداری زنجان در سال گذشته صورت گرفت .
شهردار زنجان همچنین به بیان و تشریح پروژه های مهم در دست اقدام در سال جاری پرداخته و افزود : آغاز عملیات اجرایی طرح بزرگ سبزه میدان، کلنگ زنی طرح پل روگذر شهرک گلشهر کاظمیه ، تبدیل خیابان حدفاصل سبزه میدان تا چهارراه انقلاب به پیاده رو ، از جمله طرحهای مهمی است که در سالجاری در دستور کار مدیریت شهری زنجان قرار داشته و نیازمند همکاری و همیاری رسانه استانی برای تحقق از پروژه ها می باشد .
در ادامه این جلسه مقرر شد برنامه مشارکتی سال گذشته ، امسال نیز با مشارکت شهرداری و صداوسیما ادامه یابد .

آدرس کوتاه :