جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

برخورد با تخلفات ساختمانی توسط شهرداری زنجان یکسان‌سازی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد با تخلفات ساختمانی توسط شهرداری زنجان یکسان‌سازی شود

شناسه : 180438872

برخورد با تخلفات ساختمانی توسط شهرداری زنجان یکسان‌سازی شود


زنجان

زنجان

برخورد با تخلفات ساختمانی توسط شهرداری زنجان یکسان‌سازی شود

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به تذکرات داده شده درباره نحوه برخورد با تخلفات ساختمانی و همچنین به‌کارگیری نیرو در شهرداری زنجان گفت: این موارد باید به صورت دقیق مورد بررسی و نظارت قرار گیرد.

 پریسا شعبانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به جشن برگزار شده توسط شهرداری برای کارکنان آتش‌نشانی اظهار کرد: هر چند برگزاری جشن‌های این‌چنینی جای تقدیر دارد، ولی باید در مورد مبلغی که به آتش‌نشانان هدیه داده شد دقت بیشتری صورت می‌گرفت، چرا که مبلغ اهدایی در شأن این قشر شریف که جان آن‌ها در ماموریت‌های محوله در خطر قرار می‌گیرد، نبوده است؛ به ویژه اینکه شهرداری زنجان مبالغ بیشتر از این را در جاهایی که وظیفه‌ای ندارد هزینه می‌کند.

وی به برنامه اجرا شده با عنوان گذر از برگ‌ریزان طی روز گذشته اشاره کرد و افزود: برای اجرای این برنامه باید تمهیداتی در راستای پیشگیری از بروز مشکل برای مردم پیش‌بینی شود.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به برنامه بازدید اعضای شورا از مکان‌ها و پروژه‌های در دست اجرای شهرداری زنجان اشاره کرد و ادامه داد: این برنامه با بازدید از مطب‌های پزشکان و همچنین شهرداری منطقه سه ادامه یافته است و بنا شده گزارش این بازدیدها و اقدامات شهرداری تهیه شده و در قالب گزارش ارائه شود.

شعبانی با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای مهیا کردن زمینه استفاده معلولان از امکانات شهری از جمله بوستان‌ها و مراکز خرید گفت: این برنامه باید عملیاتی شود، ولی تاکنون اقدامی انجام نشده است.

وی گویا کردن بخشی از حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوسرانی را حداقل در مرکز شهر از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده عنوان کرد و ادامه داد: این اقدامات برای تسهیل حضور معلولان در سطح شهر برنامه‌ریزی شده است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه از سال 92 به بعد نیروهایی بدون مجوز در سازمان‌ها و مناطق شهرداری زنجان جذب و مامور به خدمت شده‌اند، تصریح کرد: در برخی موارد این نیروها حتی قرارداد هم ندارند و تعجب می‌کنیم که آن‌ها از کجا و به چه نحو حقوق دریافت می‌کنند.

شعبانی با تاکید بر تخلفات ساختمانی روی داده در شهر زنجان اضافه کرد: برخورد ماموران شهرداری با این تخلفات شامل همه افراد نیست و دامن شهروندان بدون حامی را می‌گیرد.

وی با نادرست دانستن نظارت‌های صورت گرفته بر پروژه‌های عمرانی شهرداری زنجان خاطرنشان کرد: معضلات ناشی از این عدم نظارت درست بعدها مشکلاتی را متوجه شهر و شهروندان می‌کند.فارس

آدرس کوتاه :