جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

با وقوع انقلاب اسلامی، فرهنگ فاخر اسلامی و ایرانی در کشور حاکم شد - نمایش محتوای خبر

 

 

با وقوع انقلاب اسلامی، فرهنگ فاخر اسلامی و ایرانی در کشور حاکم شد

شناسه : 340469681

با وقوع انقلاب اسلامی، فرهنگ فاخر اسلامی و ایرانی در کشور حاکم شد


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل مرکز در جریان افتتاح نمایشگاه دست آوردهای دانش آموزان دبیرستان معارف، در جمع معلمین و دانش آموزان این دبیرستان، مطالبات دینی و فرهنگی مردم ایران را زمینه ساز وقوع انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: با توجه به نوع خواست عمومی مردم مسلمان ایران، جنس انقلاب سال57 با تمام انقلابهای معاصر تفاوت هویتی دارد چون مردم خواستار حاکمیت دین و اخلاق در جامعه بودند.

آقای صفری با یادآوری مسیر پرفراز و نشیب انقلاب تصریح کرد: براندازی نظام سلطنتی و برقراری حکومت اسلامی به برکت جانفشانی جوانانی است که در این مسیر مقدس از خردادسال42 تا پیروزی انقلاب اسلامی دست از آرمانهای امام (ره) و دفاع از عزت و شرف میهنمان نکشیدند و امنیت و  اقتدار امروز ایران ثمره خون پاک این عزیزان است.

مدیرکل مرکز با تاکید بر حفظ و صیانت از این نعمت الهی گفت: دشمن در38 سال گذشته حتی یک روز هم از توطئه و دسیسه علیه انقلاب اسلامی فروگذار نبوده و انواع مشکلات و خطرات را بمنظور انحراف انقلاب طراحی و اجرا کرده است که جدیدترین آن تلاش برای بی بند و باری و بی عفتی از طریق شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی است.

وی دانش آموزان را از مهمترین اهداف جبهه معاند نظام در به انحراف کشیدن از طریق شبکه های مجازی دانست و گفت: تجربه دفاع غیرت مندانه مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس به دشمنان فهماند که در عرصه جنگ سخت و خشن موفقیتی نصیبشان نخواهد شد از اینرو در نبردی پیچیده و زیرکانه باورها، اعتقادات و عفت جوانان را از طریق شیوه های برخورد نرم هدف قرار داده اند.

گفتنی است در این نمایشگاه آثار دانش آموزان با موضوعاتی مانند روزشمار انقلاب، انقلاب اسلامی در زنجان و تصاویری از بهمن57، تلاش دشمنان در عرصه جنگ رسانه ای حجاب و عفاف و هنر انقلابی و دلنوشته های دانش آموزان در معرض دید قرار گرفته است.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :