رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

باغ شهرهای ایجاد شده در زنجان بدون مجوز هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

باغ شهرهای ایجاد شده در زنجان بدون مجوز هستند

شناسه : 171692753

باغ شهرهای ایجاد شده در زنجان بدون مجوز هستند


زنجان

زنجان

باغ شهرهای ایجاد شده در زنجان بدون مجوز هستند

حجت‌الاسلام حسن مظفری در جلسه شورای اراضی ملی و حفظ حقوق بیت‌المال استان زنجان از برخورد جدی با متجاوزان به اراضی ملی و ایجاد‌کنندگان باغ شهرها در استان خبر داد و اظهار کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی در راستای مقابله و برخورد با متجاوزان به اراضی و ایجادکنندگان باغ شهر‌ها کوتاهی کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: همین امر منجر به ایجاد باغ شهرهایی شده است که امروز باید آنها را تخریب کنیم، اگر از همان ابتدا برخورد می‌شد شاهد چنین وضعی نبودیم.

دادستان زنجان با اشاره به اینکه همه باغ شهرهای ایجاد شده در استان بدون استثناء غیرمجاز و بدون مجوز هستند، اضافه کرد: در سال‌های گذشته تعداد آنها کمتر بود، ولی به دلیل عدم پیشگیری و مقابله با ایجاد این باغ شهرها امروز شاهد ساخت و ساز بی‌شمار از سوی افراد هستیم.

وی با بیان اینکه اجرایی شدن این امر نیاز به همت و برخورد جدی دارد، تصریح کرد: 100 هزار میلیارد ریال پول مردم در استان برای ایجاد باغ شهرها هزینه شده که مبلغی بالا است، در صورتی که این سرمایه می‌توانست برای سرمایه‌گذاری و رونق اقتصاد استان هزینه شود.

مظفری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه جلوگیری از تخریب اراضی ملی و منابع طبیعی تصریح کرد: در این راستا از هیچ شخص و نهادی برای اجرای قانون ترس و واهمه نداریم و با خاطیان امر به شدت برخورد می‌شود.

معاون عمرانی استاندار زنجان نیز ضمن تقدیر از همکاری و تلاش‌های دستگاه قضایی و دستگاه‌های ذی‌ربط برای برخورد با متجاوزان اراضی ملی و ایجاد کنندگان باغ شهر گفت: پیگیری و اجرای مصوبات جلسات شورای اراضی ملی با جدیت در برخورد با متجاوزان اراضی ملی نتایج خوبی داشته است.

جواد رحمتی با تاکید بر برخورد با مالکان باغ شهرها و تخریب آنها تصریح کرد: در این راستا باید با همه ایجادکنندگان باغ شهرها به طور یکسان برخورد کرد تا دیگر شاهد چنین اقدامی نباشیم.فارس

آدرس کوتاه :