جهش تولید | سه‌شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل مرکز از مجتمع خیریه درمانی و آموزشی آرین شفاء سلطانیه - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرکل مرکز از مجتمع خیریه درمانی و آموزشی آرین شفاء سلطانیه

شناسه : 370302492

بازدید مدیرکل مرکز از مجتمع خیریه درمانی و آموزشی آرین شفاء سلطانیهمدیرکل مرکز با حضور در شهرستان سلطانیه، از واحدهای مختلف مجتمع خیریه درمانی و آموزشی آرین شفاء بازدید و با موسس این مرکز درمانی، آموزشی خیریه گفتگو و تبادل نظر کرد.

آقای لطیفی در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های فراوان شهرستان سلطانیه برای پیشرفت و توسعه گفت : سلطانیه دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه های مختلف بخصوص حوزه گردشگری دارد که می توان با توجه ویژه و برنامه ریزی مدون، زمینه پیشرفت بیش از پیش این منطقه را فراهم نمود .

 آقای لطیفی توجه به فرهنگ منطقه ای و بومی را از اولویت‌های رسانه استانی دانست و افزود :  خرده فرهنگ ها نقش مهمی درایجاد اتحاد و همدلی در جامعه داشته و توجه ویژه به این مقوله قطعاً در توسعه و پیشرفت موثر خواهد بود.

وی با ابراز خرسندی از مقدمات احداث مرکز فوق پیشرفته سلول درمانی کشور در این منطقه گفت: این مرکز به عنوان یکی از مهمترین مراکز تشخیصی و درمانی مدرن کشور می تواند نقش بسیار زیادی در توسعه این شهرستان داشته باشد و برای موضوع باید برنامه‌ریزی ویژه و مدون صورت گیرد.

آقای لطیفی افزود: رسانه استانی تاکنون برنامه های متعددی را بمنظور شناساندن بیش از پیش این شهرستان و بنای تاریخی سلطانیه و سایر نقاط تاریخی و گردشگری شهرستان تولید و پخش کرده و همچنان آمادگی دارد تا برای حمایت از خیرین سلامت ومعرفی اقدامات خیرخواهانه آنان از تمام ظرفیت های خود بهره گیری نماید .

 

آدرس کوتاه :