جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل صداوسیما از کتابخانه بزرگ سیدافضل موسوی زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرکل صداوسیما از کتابخانه بزرگ سیدافضل موسوی زنجان

شناسه : 359413743

بازدید مدیرکل صداوسیما از کتابخانه بزرگ سیدافضل موسوی زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل مرکز در جریان بازدید از مجموعه کتابخانه موسوی با اعلام این موضوع که سهم کتاب در انتقال دانش‌ها گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است افزود: پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه‌های مهم اولیای دین است و به گسترش دانش کمک می‌کند و به عنوان یک میراث مهم فرهنگی برای نسل‌های آینده ماندگار خواهد بود .
🔹آقای لطیفی با اشاره ضرورت توسعه و ترویج اهمیت کتاب و فرهنگ کتابخوانی در جامعه گفت : هر اندازه جامعه با کتاب مأنوس باشد در کاهش آسیبها و معضلات اجتماعی موثر خواهد بود .
🔹مدیرکل صداوسیمای استان به ظرفیتهای فروان رسانه استانی در این زمینه اشاره کرده و اظهار داشت : صداوسیما با توجه به فراگیری مناسب در سطح جامعه ، می تواند در ترویج کتاب و کتابخوانی قدمهای موثری بردارد .
🔹وی با تاکید بر معرفی کتب مفید و مختص سنین مختلف در برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان اضافه کرد: با توجه به تولید و پخش برنامه های با موضوعات مختلف در شبکه استانی می توان از این ظرفیت برای معرفی کتابهای مفید و سودمند برای سنین مختلف بهره گیری کرد .
🔹وی در ادامه بر آمادگی صداوسیما برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با استفاده از تمام ظرفیتهای خود تأکید کرد .
🔸مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان هم در این دیدار ضمن قدردانی از توجه ویژه رسانه استانی به موضوع کتاب و کتابخوانی ، گفت : استان زنجان از منظر وجود کتابخانه های عمومی وضعیت مناسبی در سطح کشور دارد لیکن برای سوق دادن مردم به کتاب باید تلاش بیشتری صورت گیرد .
🔸آقای نیک بخش با اشاره به استقبال گسترده مردم استان از جشنواره کتابخوانی رضوی در سال گذشته ، اطلاع رسانی رسانه ملی و استانی را در این خصوص مهم ارزیابی نموده و خواستار ادامه این روند در سال جاری شد . ✔

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :