جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان از راه آهن زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان از راه آهن زنجان

شناسه : 357028889

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان از راه آهن زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز✅ مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان با حضور در راه آهن زنجان ضمن بازدید از بخشهاز مختلف این مجموعه ، با مدیدکل راه آهن شمالغرب دیدار و گقتگو کرد .


🔹آقای لطیفی در این دیدار کارها و اقدامات صورت گرفته در این حوزه را خوب و قابل تقدیر عنوان کرده و گفت : باید از تمامی ظرفیتهای موجود در استان و حتی منطقه شمالغرب کشور برای هم اندیشی و همگرایی جهت تسریع در روند اجرای فعالیت های مرتبط با حمل و نقل ریلی بهره برد .


🔹وی با اشاره به اهمیت و نقش حمل و نقل ریلی در توسعه کشور افزود: صداوسیمای مرکز زنجان آماده همکاری برای رفع مشکلات و دغدغه های مردمی در این حوزه است و در صورت همگرایی می توان اقدامات بزرگی انجام داد.


🔸مدیر کل راه اهن شمالغرب کشور هم در این نشست با بیان ظرفیت های استان زنجان در مسیر ریلی شمالغرب گفت: بر اساس ارزیابی ها در شبکه ریلی کشور، استان زنجان از نظر ارائه خدمات ، بعد از تهران در رده دوم کشور قرار دارد.


🔸آقای خدایی با اشاره به اختصاص ایستگاه بین المللی بناب برای واردات وصادرات کالا افزود: تناژ بارگیری از ایستگاه زنجان در 7 ماهه امسال یک میلیون و 203 هزارتن می باشد که نسبت به مدت مشابه پارسال 328 درصد افزایش یافته است.


🔸وی بر اهمیت تکمیل و راه اندازی دو خطه شدن راه آهن زنجان - تهران  تاکید کرد و گفت: این طرح 180کیلومتری با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در روسازی  و 90 درصد پیشرفت فیزیکی در زیرسازی در حال اجراست که در صورت تامین اعتبار تا پایان سال 98 به بپ را 26 رام قطارمسافری اعلام کرد که در 7 ماهه امسال یک میلیون و 300 هزار مسافر جابه جا شده اند.


🔸مدیرکل راه آهن شالغرب در ادامه همکاری و تعاملات فیمابین را خوب عنوان کرده و از همیاری و همکاری های صداوسیمای استان تشکر و قدردانی کرد .✔

🔴روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔴

آدرس کوتاه :