جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

بازدید مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش از مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش از مرکز زنجان

شناسه : 361269739

بازدید مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش از مرکز زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مهندس سیاهکلی، مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش در سفری یکروزه به استان زنجان، ضمن بازدید از مرکز درجلسه شورای مدیران حضور یافت.
🔹 وی که درسالهای 80 تا 84 مدیرکل مرکز زنجان نیز بوده پس از بازدید از بخشهای مختلف مرکز ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد بین همکاران زنجان، فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبداله الحسین(ع) را تسلیت گفت و افزود: امام حسین(ع) با هدف احیاء امربه معروف و نهی از منکر و اصلاح دین جدش قیام کرد و ما باید بعنوان رهپویان نهضت حسینی در رسانه ملی، درعصرپیچیده حاضر به معنی و مفهوم اصلی این حرکت عبرت آموز نگاهی نو داشته باشیم .
🔹مدیرعامل شرکت سروش با تبین معارف نهضت حسینی اظهار داشت: معروف اکبر حرکت الی الله و منکر بزرگ تبعیت از هوای نفس و حب دنیاست .
🔹مهندس سیاهکلی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهداف اصلی شرکت سروش افزود: آموزش جوانان مشتاق در رشته های فنی و هنری مرتبط با کار رسانه از جمله اهداف اصلی شرکت سروش و عاملی در جهت اشتغال جوانان تحصیلکرده در مراکز دانشگاهی است.
🔹وی گذر از تولید سنتی برنامه ها بویژه در حوزه سیما را حائز اهمیت فراوان دانست و تصریح کرد: با توجه به وجود زیرساخت و نیروی فعال و محیطی مناسب در استان زنجان امیدواریم شاهد تجهیز استودیویی وسیع بمنظور تثبیت شبکه اشراق به عنوان مرکز تولیدات نمایشی در طبقه"ب" باشیم.
🔸مدیرکل مرکز هم ضمن تسلیت ایام عزاداری ماه محرم، تغییر نگاه به مراکز استانی را عامل مهمی در توسعه شبکه های استانی دانست و افزود: نگاه عدالت محور در اختصاص اعتبار، تجهیزات و نیروی انسانی، گام موثری برای افزایش خودباوری و انگیزه نیروهای خوشفکر و تلاشگر مراکز استان ها است.
🔸آقای لطیفی با اشاره به میزان مخاطب و سطح رضایتمندی مخاطبان شبکه استانی گفت: برابر آخرین نظرسنجی صورت درحوزه سیما 75درصد مخاطب با رضایتمندی77درصدی داریم که از میانگین کشوری بالاتر و نماد علاقه مردم استان به شبکه اشراق می باشد.
🔸وی از مخاطب33درصدی رادیو 76درصدی بخش های خبری سیما و صدا بعنوان دارایی ارزشمند رسانه استانی نام برد و افزود: چندین سریال تلویزیونی، تله فیلم و مستند فاخر با موضوعات مختلف مرتبط با مشاهیر استان در دست تولید می باشد .

آدرس کوتاه :