رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

بازدید مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش از مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش از مرکز زنجان

شناسه : 361269739

خبر/رویداد مرکز

مهندس سیاهکلی، مدیرعامل شرکت صوتی و تصویری سروش در سفری یکروزه به استان زنجان، ضمن بازدید از مرکز درجلسه شورای مدیران حضور یافت.
?? وی که درسالهای 80 تا 84 مدیرکل مرکز زنجان نیز بوده پس از بازدید از بخشهای مختلف مرکز ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد بین همکاران زنجان، فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبداله الحسین(ع) را تسلیت گفت و افزود: امام حسین(ع) با هدف احیاء امربه معروف و نهی از منکر و اصلاح دین جدش قیام کرد و ما باید بعنوان رهپویان نهضت حسینی در رسانه ملی، درعصرپیچیده حاضر به معنی و مفهوم اصلی این حرکت عبرت آموز نگاهی نو داشته باشیم .
??مدیرعامل شرکت سروش با تبین معارف نهضت حسینی اظهار داشت: معروف اکبر حرکت الی الله و منکر بزرگ تبعیت از هوای نفس و حب دنیاست .
??مهندس سیاهکلی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهداف اصلی شرکت سروش افزود: آموزش جوانان مشتاق در رشته های فنی و هنری مرتبط با کار رسانه از جمله اهداف اصلی شرکت سروش و عاملی در جهت اشتغال جوانان تحصیلکرده در مراکز دانشگاهی است.
??وی گذر از تولید سنتی برنامه ها بویژه در حوزه سیما را حائز اهمیت فراوان دانست و تصریح کرد: با توجه به وجود زیرساخت و نیروی فعال و محیطی مناسب در استان زنجان امیدواریم شاهد تجهیز استودیویی وسیع بمنظور تثبیت شبکه اشراق به عنوان مرکز تولیدات نمایشی در طبقه"ب" باشیم.
??مدیرکل مرکز هم ضمن تسلیت ایام عزاداری ماه محرم، تغییر نگاه به مراکز استانی را عامل مهمی در توسعه شبکه های استانی دانست و افزود: نگاه عدالت محور در اختصاص اعتبار، تجهیزات و نیروی انسانی، گام موثری برای افزایش خودباوری و انگیزه نیروهای خوشفکر و تلاشگر مراکز استان ها است.
??آقای لطیفی با اشاره به میزان مخاطب و سطح رضایتمندی مخاطبان شبکه استانی گفت: برابر آخرین نظرسنجی صورت درحوزه سیما 75درصد مخاطب با رضایتمندی77درصدی داریم که از میانگین کشوری بالاتر و نماد علاقه مردم استان به شبکه اشراق می باشد.
??وی از مخاطب33درصدی رادیو 76درصدی بخش های خبری سیما و صدا بعنوان دارایی ارزشمند رسانه استانی نام برد و افزود: چندین سریال تلویزیونی، تله فیلم و مستند فاخر با موضوعات مختلف مرتبط با مشاهیر استان در دست تولید می باشد .

آدرس کوتاه :