رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

ایجاد سازمان مردمی بسیج نشان ژرف اندیشی و نگاه عمیق بنیانگذار کبیر انقلاب بود - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد سازمان مردمی بسیج نشان ژرف اندیشی و نگاه عمیق بنیانگذار کبیر انقلاب بود

شناسه : 362725093

ایجاد سازمان مردمی بسیج نشان ژرف اندیشی و نگاه عمیق بنیانگذار کبیر انقلاب بود 

همزمان با پنجم آذرماه، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، مدیرکل مرکز ضمن بازدید از بخشهای مختلف حسینیه اعظم زنجان، در دیدار با بسیجیان پایگاه مقاومت این مجموعه ، بسیج را ثمره مجاهدت امام راحل در مبارزه با طاغوت خواند.

آقای لطیفی نگاه الهی امام راحل(ره) به آینده را زمینه ساز تاسیس این شجره طیبه دانست و اظهار داشت: بسیج در طول این چهار دهه کشور عزیزمان را در طوفان کینه توزی و شرارت معاندین نظام بیمه کرد و برکاتی در برداشت که تک تک آحاد ملت آنرا به عینه لمس کرده اند.

رئیس رسانه استانی با اشاره به حضور فعال بسیجیان در تمامی صحنه ها افزود: چه در حوادث و بلایای طبیعی و چه در بحران هایی که دشمنان ایران اسلامی با هدف ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی تدارک دیده اند این بسیجیان هستند که در نهایت گمنامی و بدون هیچ ادعایی تمام هستی و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و صحنه های بی بدیلی از ایثار را ترسیم کردند.

مدیرکل مرکز الگوپذیری ملل آزاده را از نهاد مردمی بسیج یادآور شد و گفت : تمام دولتها و ملت های آزاده به این حقیقت رسیده اند که برای عبور از طوفان بحرانها باید سازمانی مانند بسیج مستضعفین داشته باشند که نمونه هایی از آنرا در لبنان، عراق و یمن به عینه می بینیم .

وی با اشاره به آشوب های اخیر تصریح کرد: حرکت خودجوش مردم وفادار به ولایت و دوستدار اهل بیت زنجان در محکومیت شرارتهای اخیر الگویی برای تمام استانهای کشور شد.

آقای لطیفی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: همانگونه که امام راحل فرمود مجلس در راس امور است  باید تلاش کنیم که انتخاب مان توام با بصیرت و آگاهی باشد تا اشخاصی متدین، متخصص و پیرو ولایت کار مهم تدوین قوانین را در قوه مقننه برعهده بگیرند.

در ادامه این بازدید آقای لطیفی در جمع فرمانده و اعضاء شورای بسیج همچنین مسئولین و معاونین مجموعه حسینیه اعظم حاضر و با تشریح رویکردهای رسانه ملی در خصوص مسائل مختلف به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

آدرس کوتاه :