جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

ایجاد اشتغال و حمایت از کارآفرینی اولویت وزارت کار - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد اشتغال و حمایت از کارآفرینی اولویت وزارت کار

شناسه : 341376223

ایجاد اشتغال و حمایت از کارآفرینی اولویت وزارت کار


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

در مراسمی با حضور معاون وزارت کار و مسئولان استانی ، یوسفی به عنوان سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان معرفی و از زحمات مدیر کل سابق قدردانی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان ، معاون امور مجلس ، حقوقی و استانهای وزارت کار تعاون ورفاه اجتماعی در این مراسم ، با تأکید بر لزوم حمایت از کارآفرینی  گفت: برنامه ریزی این وزارتخانه در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از کارآفرینی است.

تقی زاده  با اعلام اینکه 11 زیر مجموعه این وزارتخانه برای محرومیت زدایی در حال فعالیت هستند گفت:استان زنجان به عنوان پایلوت برای محرومیت زدایی این وزارتخانه انتخاب شده است.

وی با اشاره به منویات  مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی  وتحقق این مهم گفت: اقتصاد مقاومتی یکی از مهمترین راهها برای دور شدن از آسیبهای اجتماعی و محرومیت است.

معاون سیاسی امنیتی فرهنگی واجتماعی استانداری زنجان هم تلاش برای بالا بردن شاخص های توسعه ای استان را مهمترین اولویت کاری مدیران دستگاههای استان دانست.

موسوی با تأکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاری های مولد در استان از عزم مسئولان برای برطرف کردن موانع سرمایه گذاری و تولید خبر داد.خبرگزاری صداوسیما

آدرس کوتاه :