حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

اهتمام ویژه شبکه اشراق به فریضه نماز - نمایش محتوای خبر

 

 

اهتمام ویژه شبکه اشراق به فریضه نماز

شناسه : 344990848

خبر/رویداد مرکز

مدیر کل  صدا وسیمای مرکز زنجان در همایش تجلیل از  فعالان عرصه نماز با اشاره به فعالیت مغرضانه شبکه های ماهواره ای وشبکه های مجازی بر ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی  ودین مبین اسلام با برنامه ریزی  خود پایه واساس دین اسلام را هدف قرار داده اند .

آقای صفری  مطالب مخرب فضای مجازی را تهدیدی بزرگ برای جوانان برشمرد وگفت: بیش از 95 درصد مطالب شبکه های  اجتماعی فاقد محتوا بوده و فقط برای وقت گذرانی  جوانان تولید می شود .

وی با بیان اینکه با روشهای 20 سال قبل نمی توان پاسخی برای شبهات وسوالات جوانان داشت ، تبلیغ واشاعه دین وحضور جوانان در نمازهای جماعت را یکی از راههایی دانست که می توان جوانان را راهنمایی و فرهنگ ناب اسلامی را تبیین کرده و با تهدیدات فرهنگی مقابله نمود .

آقای صفری از فعالیت هدفمند دشمنان با ایجاد شبکه ای توسط رژیم جعلی صهیونیست خبر داد وگفت: در این شبکه بیش از 500 کارشناس مذهبی آشنا  به مسایل ایران، مکتب شیعه را هدف قرار داده اند  وجوانان ایران اسلامی را می خواهند سکولار تربیت کنند .

وی با تاکید بر تولید محتوی دینی واسلامی  از سوی فعالان فرهنگی کشور برای جوانان در شبکه های مجازی گفت: اگر در این زمینه غفلت شود ، دشمنان با ایجاد شبهه  واختلاف افکنی جوانان ما را بی هویت خواهند کرد .

مدیر کل صدا وسیمای مرکز زنجان بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره بحث آتش به اختیار بودن جوانان را تلنگری برای همه دانست   وافزود: حضرت آیت اله خامنه ای جوانان انقلابی کشور را به کارهای جهادی دعوت کردند که برگزاری نماز جماعت صبح یکی از  موارد  می تواند باشد.

مدیرکل مرکز در ادامه به اهتمام ویژه رسانه استانی به موضوع نماز اشاره کرد و افزود : پرداخت به مسایل دینی به ویژه نماز از اولیتهای اصلی مرکز زنجان بوده و علاوه به ساخت برنامه های مختلف در موضوع نماز ، سعی می شود در سایر برنامه ها نیز به نوعی به فراخور موضوع برنامه به مهمترین فریضه دینی یعنی نماز پرداخت شود .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :