سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

انجام 9 هزار و 225 مورد بازدید از خانواده‌های مددجوی زنجانی در طرح مفتاح‌الجنه - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام 9 هزار و 225 مورد بازدید از خانواده‌های مددجوی زنجانی در طرح مفتاح‌الجنه

شناسه : 340511024

انجام 9 هزار و 225 مورد بازدید از خانواده‌های مددجوی زنجانی در طرح مفتاح‌الجنه


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از انجام 9 هزار و 225 مورد بازدید از خانواده‌های مددجوی زنجانی در طرح مفتاح‌الجنه خبر داد و گفت: امسال خیران و حامیان زنجانی 3 میلیارد و 24 میلیون ریال به خانواده‌های مددجوی زنجانی کمک کرده‌اند.

هدایت صفری در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرایی شدن طرح مفتاح‌الجنه در استان زنجان از حضور خیران و مسؤولان در قالب این طرح در منازل مددجویان خبر داد.
وی با اشاره به نحوه اجرای طرح مفتاح‌الجنه در استان زنجان افزود: در قالب طرح مفتاح‌الجنه از خانواده‌ها از نزدیک دیدار و دلجویی عاطفی از این مددجویان انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه طرح مفتاح‌الجنه علاوه بر داشتن ابعاد معنوی موجب ایجاد منابع جدیدی برای خدمت رسانی به خانواده‌ها در امداد می‌شود، افزود: یکی دیگراز ثمرات اجرای این طرح اطمینان‌بخشی به خیران و بالا بردن اعتماد آنها به امداد و تقویت همبستگی‌های اجتماعی در فقرزدایی است.
 مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به انجام 9 هزار و 225 مورد بازدید از خانواده‌های زیرپوشش در 9 ماهه سال جاری ادامه داد: این بازدیدها در حضور خیران و حامیان انجام و از این محل 3 میلیارد و 24 میلیون ریال به خانواده‌ها مساعدت شده است.
صفری افزود:: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، قرار است از همه خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان دیداری در اجرای این طرح انجام شود.فارس

آدرس کوتاه :