جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

انجام 3 هزار فقره بازرسی از اصناف شهرستان خدابنده - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام 3 هزار فقره بازرسی از اصناف شهرستان خدابنده

شناسه : 341199082

انجام 3 هزار فقره بازرسی از اصناف شهرستان خدابنده


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خدابنده گفت: از آغاز سال‌‌جاری تا پایان بهمن‌ماه، بیش از 3 هزار فقره بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان صورت گرفته است.

ابوطالب افشاری اظهار کرد: از آغاز سال جاری تا پایان بهمن‌ماه سال‌جاری 230 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان خدابنده صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه مجموع پرونده‌های تشکیل شده در ماه گذشته در شهرستان خدابنده 10 فقره بوده است، تصریح کرد: ارزش ریالی این پرونده‌های متشکله هم 219 میلیون و 534 هزار و 461 ریال اعلام شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خدابنده با بیان اینکه تعداد کل بازرسی‌های به عمل آمده از واحدهای صنفی مختلف شهرستان خدابنده از آغاز سال‌جاری تا پایان بهمن‌ماه 3 هزار و 149 فقره بوده است، اضافه کرد: در این راستا 22 فقره پرونده تخلف در شهرستان تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

افشاری ارزش پرونده‌های تخلف تشکیل شده در طول 11 ماه گذشته از سال‌جاری را در شهرستان خدابنده 704 میلیون و 55 هزار و 820 ریال اعلام کرد.

وی کم‌فروشی و گران‌فروشی را بیشترین تخلفات رخ داده توسط واحدهای صنفی شهرستان خدابنده عنوان کرد و یادآور شد: در حال حاضر سامانه 124 ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت 24 ساعته آماده دریافت گزارش‌ها و شکایت‌های مردمی بوده و بلافاصله پس از دریافت، گزارش‌های مردمی مورد رسیدگی و پیگیری قرار می‌گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خدابنده با اشاره به خریدهای پایان سال مردم، تاکید کرد: شهروندان حتما از فروشندگان و واحدهای صنفی برای کالاهای خریداری شده فاکتور دریافت کنند.فارس

آدرس کوتاه :