جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

انتخابات انجمن‌های ادبی زنجان برگزار می‌شود/ فعالیت چهار انجمن ادبی در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات انجمن‌های ادبی زنجان برگزار می‌شود/ فعالیت چهار انجمن ادبی در زنجان

شناسه : 323557277

انتخابات انجمن‌های ادبی زنجان برگزار می‌شود/ فعالیت چهار انجمن ادبی در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به فعالیت چهار انجمن ادبی در زنجان گفت: طی هفته‌های آینده انتخابات انجمن‌های ادبی شهرستان برگزار می‌شود.

ایرانه حیدری اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با همکاری انجمن‌های ادبی شهرستان، برنامه‌های شب و عصر شعر و جشنواره‌های موضوعی برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر چهار انجمن در شهرستان فعال است، تصریح کرد: انجمن‌های شهرستان زنجان فعالیت مطلوبی در بخش‌های مختلف دارند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان انجمن ادبی صراط، فریاد، قیزیل اؤزن و اشراق چهار انجمن فعال در شهرستان است، اضافه کرد: هفته آینده انتخابات انجمن ادبی «اشراق» برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات این انجمن برای تعیین رئیس، نایب رئیس و دبیر و بازرس برگزار می‌شود، گفت: در این انتخابات دبیر بخش شعر فارسی، ترکی و داستان نیز معرفی می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به اینکه انجمن ادبی «اشراق» از سال 72 آغاز به فعالیت کرده است، گفت: اعضای این انجمن 103 نفر و هشت نفر نیز برای انتخابات کاندید شده‌اند.

وی همچنین از برگزاری انتخابات انجمن ادبی «صراط» نیز خبر داد و افزود: این انجمن از سال 90 آغاز به فعالیت کرده است.

حیدری اعضای انجمن ادبی «صراط» را 38 نفر اعلام کرد و گفت: انتخابات این انجمن نیز برای تعیین رئیس، دبیر و نایب رئیس برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در آینده نزدیک انتخابات انجمن «فریاد» نیز برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این انجمن از سال 85 آغاز به فعالیت کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با بیان اینکه انجمن ادبی «فریاد» 80 نفر عضو دارد، افزود: انتخابات این انجمن برای انتخاب رئیس، دبیر و نایب رئیس برگزار می‌شود.

وی در ادامه از برگزاری انتخابات انجمن ادبی «قیزیل اؤزن» نیز خبر داد و گفت: این انجمن از سال 89 آغاز به فعالیت کرده و دارای 80 نفر عضو رسیمی و 130 عضو غیررسمی است.فارس

 

آدرس کوتاه :