جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

آموزش ‏های بازار محور از کار و سرمایه ایرانی دفاع می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

آموزش ‏های بازار محور از کار و سرمایه ایرانی دفاع می‌کند

شناسه : 57898234

آموزش ‏های بازار محور از کار و سرمایه ایرانی دفاع می‌کندآموزش‏های بازار محور از کار و سرمایه ایرانی دفاع می‌کند

رئیس سازمان فنی و حرفه‏ای استان زنجان تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را مهم دانست و افزود: حرکت به سمت آموزش‏ های بازار محور از کار و سرمایه ایرانی دفاع خواهد کرد.

قاسم صیادی ، اظهار کرد: حرکت به سمت آموزش‏ های بازار محور در دستور کار قرار دارد.

وی به نیاز جامعه به اشتغال اشاره کرد و افزود: آموزش ‏های بازار محور ظرفیت ایجاد اشتغال برای جوانان را دارد که باید به آن توجه کرد.

رئیس سازمان فنی و حرفه‏ای استان زنجان با اشاره به شعار سال، گفت: سازمان فنی و حرفه‌ای استان زنجان در راستای شعار سال حرکت کرده است.

آموزش‏های بازار محور از کار و سرمایه ایرانی دفاع خواهد کرد

وی تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را مورد تاکید قرار داد و افزود: حرکت به سمت آموزش‏ های بازار محور از کار و سرمایه ایرانی دفاع خواهد کرد.

صیادی به چهار مولفه مهم در بخش آموزش اشاره کرد و اظهار داشت: آموزش، تولید، بازاریابی و فروش از عوامل مهم در بخش آموزش محسوب می‏شوند.

رئیس سازمان فنی و حرفه ‏ای استان زنجان با تاکید بر آموزش کامل چهار مولفه برای کارآموزان، خاطر نشان کرد: آموزش این موارد کارآموزان را برای ورود به بازار آماده می‏کند.

تلاش برای ارتباط آموزش و بخش‏ صنعت و کشاورزی

وی ایجاد ارتباط با بخش صنعت و کشاورزی را حائز اهمیت دانست و ادامه داد: در حال حاضر تلاش برای ارتباط بین آموزش و مهارت‏های فنی و حرفه‏ ای با بخش‏های صنعت و کشاورزی صورت می‏گیرد.

صیادی عدم توجه به نیاز بخش صنعت، خدمات و کشاورزی را در بخش آموزش عامل شکست تلاش‏ها عنوان کرد و اظهار داشت: بدون برآورد نیاز بازار نمی‏توان موفق بود.

رئیس سازمان فنی و حرفه‏ ای استان زنجان به فعالیت‏های آموزشی و مهارتی در بخش کشاورزی اشاره کرد و یادآور شد: مهارت‏آموزی در بخش‏های مختلف بخش کشاورزی در حال انجام است.

در بخش کشاورزی تولید ورمی کمپوست در حال انجام است

وی به آموزش تولید ورمی کمپوست اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعات مورد تاکید در بخش کشاورزی تولید ورمی کمپوست است.

صیادی با اشاره به آموزش کارآموزان برای تولید قارچ، اظهار داشت: تولید قارچ از دیگر برنامه‏های مهم برای کارآموزان در بخش کشاورزی است.

رئیس سازمان فنی و حرفه‏ای استان زنجان ادامه داد: تولید ماهیان زینتی و خوراکی در کنار تولید داروهای گیاهی و آپارتمانی از دیگر فعالیت‏ های آموزشی در بخش کشاورزی است.

وی به آموزش ‏های بخش صنعت اشاره کرد و یادآور شد: آموزش و مهارت آموزی در بخش جوش از مهمترین برنامه‏ها در این بخش محسوب می‌شود.

آموزش جوشکاری v ray در سازمان فنی و حرفه‏ای زنجان

صیادی به جوشکاری v ray اشاره کرد و اظهار داشت: این نوع جوشکاری با اشعه صورت می‏گیرد و جزو جوش‏ های با تکنولوژی بالا محسوب می‏شود.

رئیس سازمان فنی و حرفه‏ ای استان زنجان آموزش دوره‏های ضروری برای جوانان را حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: باید نسبت به نیاز بازار و جوانان برنامه‏ریزی صورت گیرد.

وی همکاری سازمان فنی و حرفه با دستگاه‏های اجرایی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: تفاهم نامه‏ های همکاری بسیار زیادی در سال جاری منعقد شده است.(فارس)

آدرس کوتاه :