جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

امدادرسانی هلال احمر تا 17 فروردین ادامه می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی هلال احمر تا 17 فروردین ادامه می‌یابد

شناسه : 58030785

امدادرسانی هلال احمر تا 17 فروردین ادامه می‌یابدمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از حضور تیم‌های امداد و نجات جمعیت در جاده‌های استان خبر داد و گفت: امداد رسانی این نیروها در جاده‌ها تا 17 فروردین ادامه می‌یابد.

علی طاهری، با اشاره به آغاز اجرای طرح نوروزی این جمعیت از 25 اسفند ماه اظهار داشت: این طرح تا 17 فروردین ادامه می‌یابد.

وی به استقرار 14 آمبولانس در ایستگاه‌های هلال احمر اشاره کرد و افزود:‌ در این ایستگاه‌ها هفت دستگاه خودروی نجات و شش دستگاه خودروی کمک‌دار هم مستقر شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به وجود دو دستگاه آرگو با یک فروند بالگرد در پایگاه‌های جمعیت هلال احمر اشاره و تصریح کرد: نیروهای هلال احمر با کمک گرفتن از این امکانات اقدام به امداد رسانی به مسافران نیازمند در طول ایام نوروز کرده است.

 امداد رسانی به 205 نفر توسط هلال احمر

وی به امداد رسانی به 47 مورد تصادف توسط نیروهای جمعیت هلال احمر اشاره و تصریح کرد: از آغاز اجرای طرح نوروزی تا پایان روز 14 فروردین ماه نیروهای این جمعیت به 205 نفر امداد رسانی کردند.

طاهری تعداد مصدومان انتقالی با استفاده از امکانات جمعیت هلال احمر استان زنجان را 21 نفر اعلام کرد و افزود: تعداد مراجعان سرپایی به پایگاه‌های هلال احمر را 139 نفر اعلام کرد.

 72 تیم در جاده‌ها مستقر هستند

وی تعداد تیم‌های شرکت کننده در عملیات‌های امداد و نجات را 72 تیم عنوان و اضافه کرد: نیروهای جمعیت هلال احمر شامل سه گروه امداد رسان، نجات‌گر و امدادگر هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تعداد اعضای تیم‌های حاضر در عملیات‌ها را 264 نفر اعلام کرد.

 پایان طرح راهنمای گردشگر در جاده‌ها

وی به پایان طرح هلال احمر در مورد حضور تیم‌های راهنمای گردشگر اشاره و اضافه کرد: این طرح از 24 اسفند ماه سال گذشته آغاز و در 14 فروردین ماه به پایان رسیده است.

طاهری تعداد تیم‌های مستقر در ورودی و خروجی شهرهای استان زنجان و اماکن تاریخی را 14 تیم عنوان کرد.

وی از مراجعه 86 هزار و 386 نفر به تیم‌های راهنمای گردشگری خبر داد و گفت: جمعیت هلال احمر هفت ایستگاه سلامت هم در جاده‌های استان مستقر شده‌اند.

 مراجعه بیش از 15 هزار نفر به ایستگاه‌های سلامت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تعداد مراجعان به ایستگاه‌های سلامت را 15 هزار و 887 نفر  عنوان و اضافه کرد: بیش از 8 هزار نفر هم به هفت خیمه نماز برگزار شده، مراجعه کردند.

وی افزود: در طول ایام نوروز 7 هزار و 466 نفر به هفت ایستگاه‌ فضاهای ایجاد شده برای کودکان مراجعه کردند.

 توزیع بیش از 250 هزار بروشور و کاتالوگ در بین مسافران

طاهری به توزیع 257 هزار و 537 مورد انواع بروشور، کاتالوگ و سی‌دی‌های آموزشی در بین مسافران اشاره و تاکید کرد: این بروشورهای در راستای معرفی استان در بین مسافران توزیع شده است.(فارس)

آدرس کوتاه :