رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

آمادگی شرکت نفت زنجان جهت سوخت رسانی به ناوگان حمل و نقل زائران اربعین حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی شرکت نفت زنجان جهت سوخت رسانی به ناوگان حمل و نقل زائران اربعین حسینی

شناسه : 314463501

خبر/اجتماعی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، از آمادگی منطقه زنجان جهت سوخت رسانی به ناوگان حمل و نقل زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی زنجان، محمود آقامحمدیان افزود: این شرکت با مشخص کردن جایگاه های هدف که شامل 8 جایگاه در مسیر اتوبان زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است آمادگی دارد که سوخت مورد نیاز کاروان های زائران را در مسیر رفت و برگشت تامین کند.
وی اظهار کرد: در دوره زمانی 10 روزه مربوط به تردد زائران اربعین در سال گذشته طی روزهای 94/9/04 تا 94/9/15 میزان 16 میلیون و 267 هزار لیتر مصرف فرآورده بخش حمل و نقل به ثبت رسید.
آقامحمدیان افزود: فرآورده نفتی مصرف شده شامل 8 میلیون و 634 هزار لیتر بنزین و 7 میلیون و 633 هزار لیتر نفتگاز که این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه ماه قبل یعنی دوره زمانی 94/08/04 تا 94/08/15 با کاهش روبرو بوده است.
وی یادآوری کرد: میزان مصرف در این دوره 17 میلیون و 153 هزار لیتربوده که شامل 8 میلیون و 717 هزار لیتر بنزین و 8میلیون و 437 هزار لیتر نفتگاز بود که انتظار می رود با حجم گسترده تردد وسائط نقلیه سنگین و سبک شاهد یک روند روبه رشد در دهه اربعین سال جاری باشیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، در ادامه به اقدامات این شرکت در راستای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین خبر داد و گفت: بازدیدهای مستمر از جایگاه های هدف انجام شده، مضاف بر اینکه رابطان عملیات سوخت رسانی اربعین نیز برای رسیدگی به مشکلات احتمالی این ایام معرفی شده است.
وی با اشاره به پشتیبانی شبانه روزی سیستم های سامانه هوشمند سوخت توسط منطقه گفت: سوخت مورد نیاز کاروان های زائران در این ایام تامین شده است و مشکل خاصی در راستای خدمات رسانی به زائران متصور نیست.
به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 53 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و 17جایگاه ناحیه ابهر سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای 6 جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :