جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

آماده باش کامل ۲ تیم پشتیبان هلال احمر زنجان برای مواقع بحران - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده باش کامل ۲ تیم پشتیبان هلال احمر زنجان برای مواقع بحران

شناسه : 198220038

آماده باش کامل ۲ تیم پشتیبان هلال احمر زنجان برای مواقع بحران


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: دو تیم پشتیبان این جمعیت برای امدادرسانی مواقع بحرانی در کوهستان و سیلاب آمادگی کامل است.

علی طاهری از آماده باش کامل دو تیم پشتیبان در مرکز استان زنجان خبر داد و افزود: در این راستا این دو تیم برای امداد رسانی در کوهستان، سیلاب و مواقع بحرانی پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: هلال احمر استان در راستای کمک رسانی به در راه ماندگان و امداد و نجات در مواقع بحرانی ۱۵ دستگاه آمبولانس، ۵۸ دستگاه خودرو نجان، دو دستگاه آرکو چند منظوره و پنج خودرو گشت را برای خدمات رسانی به مردم پیش بینی کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این ارگان با همکاری مدیریت بحران نسبت به اسکان در راه ماندگان مساجد و مدارس را در استان پیش بینی و آماده کرده است.

طاهری تصریح کرد: اماکن عمومی مانند مساجد به منظور مقابله با حوادث احتمالی نظیر برف و کولاک برای درمان اضطراری حادثه‌ دیدگان در نظر گرفته شده است.

وی اشاره ای نیز به سامانه ۱۱۲ ندای امداد داشت و تصریح کرد: این سامانه شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات امدادی حادثه دیدگان است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امداد رسانان در این سامانه در آماده باش هستند و به محض تماس حادثه دیدگان با این سامانه خود را به محل حادثه رسانده و خدمات رسانی لازم را انجام میدهند.

طاهری در خاتمه یادآورشد: در سامانه ۱۱۲ به محض تماس مورد نظر توسط فرماندهی کنترل و بعد تیم امداد رسانی به محل اعزام می شوند.مهر

 

آدرس کوتاه :