سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

اقتدار نیروهای مسلح نظام اسلامی موجب شده تا دشمنان در مقابل ایران مجبور به مذاکره شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتدار نیروهای مسلح نظام اسلامی موجب شده تا دشمنان در مقابل ایران مجبور به مذاکره شوند

شناسه : 37521848

اقتدار نیروهای مسلح نظام اسلامی موجب شده تا دشمنان در مقابل ایران مجبور به مذاکره شوند


خبرمرکز زنجان/رویداد مرکز

خبرمرکز زنجان/رویداد مرکز

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان در سخنرانی پیش از خطبههای نماز جمعه این هفته با تبریک دهه فجر و با بیان اینکه انقلاب اسلامی موهبتی برای ملت ایران بود اظهار داشت امروز نظام اسلامی دارای پیام آزادی و رستگاری برای همه انسانهای جهان است و این پیام امروز پذیرفته شده است و صدور انقلاب این امر را ممکن کرده است.

آقای صفری با بیان اینکه داشتن بصیرت برای همه افراد جامعه ضروری است ،خاطرنشان کرد: پیام واحدی از سوی رسانههای بیگانه تکثیر می‏‌شود که اگر کسی دارای اطلاعات درستی نباشد ممکن است در تحلیل خود دچار مشکل شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان با اشاره به اینکه بیداری اسلامی در کشورهای مختلف اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: این انقلابها برگرفته از انقلاب اسلامی هستند و گفتمان انقلاب اسلامی در این انقلاب‌ها تاثیرگذار بوده است.

اقای صفری افزود: اداره کشور توسط حکومت دینی ، از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است و ناکارآمدی حکومت دینی در اداره کشور یکی از مهمترین بحث‏‌هایی است که در شبکه‏‌های ماهواره‏ای تبلیغ میشود.

مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان عزت نظام اسلامی را در جهان از دیگر دستاوردهای انقلاب عنوان کرد و گفت: دلیل عزت ملت ایران ، مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه پای میز مذاکره آمدن دشمنان به دلیل اقتدار نظام اسلامی است، گفت: قدرت نیروهای مسلح نظام اسلامی موجب شده تا دشمنان در مقابل ایران مجبور به مذاکره شوند.

این مسئول بر ضرورت دفاع از ارزش‌ها و آرمانهای انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: باید از خونهایی که برای دفاع از نظام اسلامی ریخته شده است،پاسداری کرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ،انقلابی فرهنگی بود، افزود: دشمن امروزبه دلیل شناخت این روحیه  از تهاجم فرهنگی بر علیه نظام اسلامی استفاده میکند.

وی با بیان اینکه صدا و سیما تلاش دارد به وظیفه فرهنگی خود درتقابل با جنگ نرم عمل کند، تصریح کرد : برای مقابله با جنگ نرم وهجمه های فرهنگی علیه انقلاب اسلامی باید توجه جدی وحمایت های کامل از سربازان وافسران جنگ نرم کشور برای مقابله با دشمنان صورت پذیرد.

آدرس کوتاه :