جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

افزایش ۱۱ درصدی بارش ها در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش ۱۱ درصدی بارش ها در زنجان

شناسه : 233726814

افزایش ۱۱ درصدی بارش ها در زنجان


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه از اول مهرماه سال جاری تا ۲۳ بهمن ماه میزان بارش ها در استان ۱۶۷ میلی متر بوده است، گفت: بارش ها در زنجان ۱۱درصد افزایش دارد.

احد یاغموری ضمن بیان اینکه میزان بارش ها در استان زنجان از اول مهرماه سال جاری تا ۲۳ بهمن ماه ۱۶۷ میلی متر بوده است، اظهار کرد: در این میان میزان بارش در این بازه زمانی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش و نسبت به میانگین بلند مدت هم ۱۷ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: قیدار با ۲۳۷ میلی متر بیشترین بارش و ماهنشان با ۱۱۳ میلی متر کمترین بارش را در استان به خود اختصاص داده است.

یاغموری به وضعیت دمایی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: دمای استان تا اواخر هفته گرم و افزایش دما در استان حاکم می شود.

وی تاکید کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته گرماب با ۱۷ درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین بود به ۱۳ درجه رسیده که باز هم سردترین منطقه استان بوده است.

مدیرکل هواشناسی زنجان به وضعیت جوی استان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود:  تا پایان هفته جاری جوی پایدار در استان حاکم است و آسمان صاف و قسمتی ابری خواهد بود.

یاغموری افزود: خوشبختانه بارش ها در زنجان وضعیت خوبی دارد.مهر

 

آدرس کوتاه :