جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

افتتاح 155 پروژه برق با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 155 پروژه برق با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در زنجان

شناسه : 288634799

افتتاح 155 پروژه برق با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در زنجان


خبر/اقتصادی

خبر/اقتصادی

همزمان با هفتمین روز از هفته دولت، 155 پروژه شرکت توزیع نیروی برق زنجان با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال درحوزه ی تامین برق بخش های صنعتی، کشاورزی و زیرساختی و مراکز آموزشی و اداری و بهداشتی و درمانی استان افتتاح شد.

معاون عمرانی در آیین افتتاح 155 پروژه شرکت برق زنجان افزود: با وجود مشکلات، شرکت توزیع نیروی برق استان توانست با انجام برنامه ریزی های لازم گام های مهمی را در توسعه استان در این بخش بردارد.
جواد رحمتی افزود: انجام پروژه های برق نظم و انضباط خاص خود را دارد و جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در این حوزه نیازمند زیرساخت های لازم آن است که این روند در استان وضعیت بسیار خوبی دارد.
رحمتی ابراز امیدواری کرد، با این سرمایه گذاری ها به ویژه در احداث نیروگاه های برق علاوه بر تامین نیاز استان در کشور نیز سهم خوبی داشته باشیم.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نیز در ادامه جلسه گفت: همزمان با بزرگداشت یاد و خاطره ی شهدای بزرگوار رجایی و باهنر و هفته دولت، 155 پروژه این شرکت با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در حوزه ی تامین برق بخش های صنعتی، کشاورزی و زیرساختی و مراکز آموزشی، اداری، بهداشتی و درمانی استان افتتاح شد.
عادل کاظمی افزود: از این تعداد 55 پروژه ی قابل افتتاح شرکت توزیع نیروی برق استان شامل طرح های تامین برق مراکز بهداشتی و درمانی، مجتمع های مسکونی و پروژه های زیرساختی اعم از تامین انرژی برق واحدهای صنعتی و کشاورزی همچنین برق رسانی به روستاهای زیر 10 خانوار است.
وی بیان کرد: از مجموع کل پروژه ها 66 پروژه نیز مربوط به شهرستان زنجان با صرف اعتباری بیش از 65 میلیارد ریال، 17 پروژه مربوط به شهرستان ابهر با اعتباری بیش از 2 میلیارد ریال و 22 پروژه مربوط به شهرستان خدابنده با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و800 میلیون ریال است.
کاظمی افزود: 14 پروژه شهرستان نیز مربوط به خرمدره با اعتباری بیش از 2 میلیارد و 380 میلیون ریال ، 10 پروژه مربوط به شهرستان ماهنشان با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد 380میلیون ریال ، 13 پروژه مربوط به شهرستان طارم با صرف اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال، 5 پروژه مربوط به شهرستان ایجرود با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال و 8 پروژه مربوط به شهرستان سلطانیه با اختصاص اعتباری نزدیک به یک میلیارد ریال است که در بازه زمانی هفته دولت افتتاح شد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون نیز بالغ بر 407 میلیارد ریال پروژه سرمایه گذاری در زمینه های توسعه و احداث شبکه های توزیع، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع، اجرای بند 'ه' قانون بودجه، کاهش تلفات انرژی، روشنایی معابر و نیرو رسانی در سطح استان تعریف و در دست اجراست.
به گزارش ایرنا، در آخرین روز از هفته دولت پروژه تامین برق سایت کارگاهی شهرستان زنجان با صرف اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال افتتاح شد.ایرنا

آدرس کوتاه :