جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

آغاز لیگ تکواندوی نونهالان و خردسالان استان زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز لیگ تکواندوی نونهالان و خردسالان استان زنجان

شناسه : 340121317

آغاز لیگ تکواندوی نونهالان و خردسالان استان زنجان


خبر/ورزشی

خبر/ورزشی

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان گفت: لیگ تکواندوی نونهالان و خردسالان استان زنجان طی روزهای 28 و 29 بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

علی سپهری، با اشاره به برگزاری لیگ‌های تکواندوی استان در رده‌های سنی مختلف، اظهار کرد: این مسابقات در هر رده سنی با توجه به آئین‌نامه مشخصی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه لیگ خردسالان تکواندوی استان زنجان در یک فصل و به صورت رفت و برگشت در صورت به حد نصاب نرسیدن تیم‌ها طبق برنامه برگزار می‌شود، اضافه کرد: این مسابقات طبق قوانین جاری "wtf" و فدراسیون تکواندو برگزار خواهد شد.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان با تاکید بر اینکه لیگ خردسالان تکواندوی استان زنجان با هوگوی الکترونیکی برگزار می‌شود، گفت: این مسابقات با کمربند آبی به بالا برگزار خواهد شد.

سپهری با تاکید بر اینکه تیم‌ها در لیگ خردسالان تکواندوی استان زنجان اجازه استفاده از بازیکنان غیر بومی را ندارند، افزود: هر تیم می‌تواند با 9 بازیکن در این مسابقات شرکت کند که در هر مسابقه تنها سه بازیکن اجازه رقابت دارند.

وی با اشاره به برگزاری لیگ خردسالان تکواندوی استان زنجان در 10 وزن، ابراز کرد: هر تیم در این مسابقات در هر وزن می‌توان سه بازیکن و در مجموع اوزان 30 تکواندوکار را معرفی کند.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان در ادامه همچنین از برگزاری لیگ تکواندوی نونهالان استان زنجان خبر داد و اظهار داشت: این مسابقات نیز از روز 28 بهمن‌ماه سال جاری آغاز می‌شود.

سپهری با اشاره به اینکه مسابقات لیگ تکواندوی نونهالان استان زنجان نیز طبق قوانین جاری "wtf" و فدراسیون تکواندو برگزار خواهد شد، اضافه کرد: هزینه ورودی تیم‌ها برای حضور در این مسابقات به ازای هر تیم 200 هزار تومان تعیین شده است.

وی ادامه داد: در مسابقات لیگ تکواندوی نونهالان استان زنجان نیز در 10 وزن حداکثر 30 بازیکن می‌توانند حضور پیدا کنند و این مسابقات در رده سنی متولدین 11 دی سال 1381 تا متولدین 10 دی سال 1384 برگزار می‌شود.

دبیر هیأت تکواندوی استان زنجان همچنین در پایان از کسب مدال طلای تکواندوکار زنجانی در مسابقات تکواندوکاران قاریان قرآن کشور در مشهد مقدس خبر داد و ابراز کرد: زهرا سلیمانی توانست در این مسابقات مدال طلا کسب کند.فارس

آدرس کوتاه :