جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

آغاز عملیات گازرسانی به 28 روستای زنجان در دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز عملیات گازرسانی به 28 روستای زنجان در دهه فجر

شناسه : 25446087

آغاز عملیات گازرسانی به 28 روستای زنجان در دهه فجر


زنجان

زنجان

سعید عسگریان اظهار داشت: شرکت گاز استان زنجان برای گازرسانی به نقاط مختلف کشورمان همه تلاش خود را به کار می‌گیرد.

وی از بهره‌مندی 98.7 درصدی جمعیت شهری استان زنجان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و بیان داشت: 52 درصد جمعیت روستایی استان زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر 19 شهر از 21 شهر استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است، گفت: همچنین 251 روستا از 908 روستای استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است.

این مسئول بیان داشت: همزمان با فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت گاز استان زنجان برنامه‌های مختلفی را پیش بینی کرده است.

عسگریان با بیان اینکه همزمان با دهه فجر سال جاری 47 طرح در بخش صنایع عمده افتتاح می‌شود، متذکر شد: برای افتتاح این پروژه‌ها در بخش صنایع عمده 2 میلیارد و 518 میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

وی از افتتاح یک جایگاه CNG در محل میدان جهاد زنجان همزمان با دهه فجر سال جاری خبر داد و یادآور شد: برای افتتاح این جایگاه 118 میلیون و 700 هزار تومان اعتبار هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه همزمان با دهه فجر سال جاری عملیات اجرایی به 28 روستای استان زنجان آغاز می‌شود، اظهار داشت: 22 میلیارد و 954 میلیون تومان اعتبار برای اجرای این طرح‌ها اختصاص داده شده است.

این مسئول ادامه داد: با افتتاح طرح‌های شرکت گاز استان زنجان 4 هزار و 230 خانوار روستایی به شبکه گاز کشور متصل می‌شود.

عسگریان از افتتاح 63 طرح مختلف همزمان با دهه فجر سال جاری خبر داد و گفت: به همین مناسبت عملیات گازرسانی به 28 روستای استان زنجان آغاز می‌شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از افتتاح طرح‌های گازرسانی به 15 روستای استان زنجان خبر داد و یادآور شد: برای افتتاح این طرح‌ها بیش از 12میلیارد و 430 میلیون تومان از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه با افتتاح این طرح‌ها 3 هزار و 518 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند، بیان داشت: شرکت گاز استان زنجان از همه توان برای گازرسانی به نقاط مختلف استان تلاش می‌کند.فارس

آدرس کوتاه :