رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

آغاز تحویل واحدهای مسکونی پروژه پونک به فرهنگیان زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز تحویل واحدهای مسکونی پروژه پونک به فرهنگیان زنجان

شناسه : 145957462

زنجان

آغاز تحویل واحدهای مسکونی پروژه پونک به فرهنگیان زنجان

یعقوب‌علی عبادی  با بیان اینکه متولی اصلی تهیه مسکن فرهنگیان استان زنجان شرکت تعاونی فرهنگیان است، تصریح کرد: این شرکت زیر نظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال فعالیت است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ادامه داد: شرکت تعاونی فرهنگیان استان زنجان بر اساس شرح وظایف تعیین شده توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارائه خدمات می‌پردازد.

عبادی با اشاره به ساخت پروژه «فراز» در زنجان خاطرنشان کرد: این پروژه هم‌اکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی از پیشرفت 85 درصدی پروژه یک‌هزار و 200 واحدی پونک خبر داد و تاکید کرد: واحدهای مسکونی این پروژه تا شهریورماه سال جاری آماده شده و تحویل متقاضیان داده می‌شود.

عبادی با اشاره به اینکه معلمان و فرهنگیان ذی‌نفعان پروژه‌های پونک و فراز هستند، بیان کرد: آموزش و پرورش بر عملکرد آن‌ها نظارت می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش زنجان با اشاره به توقف کمک‌های مالی آموزش و پرورش به فرهنگیان عنوان کرد: این توقف به دلیل کمبود منابع مالی، مدتی است.

عبادی با بیان اینکه کمک‌های آموزش و پرورش در قالب تسهیلات بانکی به فرهنگیان ارائه داده می‌شود، ادامه داد: تلاش‌ها برای ارائه مجدد تسهیلات به فرهنگیان در حال انجام است.

وی از امضای تفاهمنامه‌ای مابین بانک مسکن و آموزش و پرورش خبر داد و افزود: بر اساس این تفاهمنامه بخشی از حساب‌های آموزش و پرورش استان به منظور بهره‌مندی از تسهیلات به بانک مسکن منتقل می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان خاطرنشان کرد: با انتقال وجوه آموزش و پرورش به بانک مسکن امکان دریافت تسهیلات مسکن با بهره پایین برای فرهنگیان فراهم می‌شود.فارس

آدرس کوتاه :