سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در گرامیداشت هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در گرامیداشت هفته بسیج

شناسه : 371466731

اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در گرامیداشت هفته بسیجمدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در آستانه هفته بسیج به تشریح برنامه های رسانه استانی در این ایام پرداخت.

سید محسن لطیفی گفت:همزمان با سالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در خصوص تشکیل نهاد مقدس بسیج که درطول حیات پربرکت خود منشاء خدمات عظیمی در حوزه های مختلف بوده است صدا و سیمای مرکز زنجان ویژه برنامه هایی را آماده پخش نموده است.

وی در خصوص برنامه های شبکه اشراق توضیح داد: معاونت سیما در ویژه برنامه " حال استمراری" که در 7 برنامه 25 دقیقه ای تولید شده، یاد و خاطره رشادت‌ها و ایثارگری‌های بسیجیان پیشکسوت هشت سال دفاع‌مقدس را در قالب مستند گزارشی پخش می کند.

همچنین برنامه های روتین شبکه اشراق، طبق برنامه ریزی صورت گرفته میزبان اقشار مختلف بسیج خواهند بود.

برنامه زنده زنجانا سلام با دعوت از اقشار مختلف بسیج و انجام مصاحبه و تهیه گزارش فعالیت های بسیج در شهرستان ها در خدمت این عزیزان خواهد بود.

لطیفی تصریح کرد: کلام امام و رهبری با موضوع فرهنگ بسیج، حضور شاعران بسیجی در برنامه، معرفی کتب مرتبط با بسیج و مصاحبه با فعالان بسیجی در عرصه های کار، تولید و سازندگی از آیتم های مختلف این برنامه می باشد.

جنگ شبانه شبکه اشراق، گجه لر هم به مناسبت آغاز هفته بسیج به شکل ویژه به مدت یک هفته به این مناسبت می پردازد. گفتگوی صمیمانه با بسیجیان فعال در حوزه های علمی و فرهنگی، سرود ها و وله های مرتبط با فرهنگ بسیج، مصاحبه مردمی، بسیج و رونق تولید و کارکرد بسیج در کنترل همه گیری بیماری کرونا و شکل گیری کمک های مومنانه از آیتمهای این برنامه است.

برنامه زنده خانواده هم با دعوت از زوج های بسیجی، به تبیین برکات زندگی بسیجی وار در سطح خانواده ها خواهد پرداخت.

رئیس رسانه استانی افزود: سایر برنامه‌های زنده وتولیدی سیما هم  به فراخور موضوع به دو مناسبت مهم خواهند پرداخت . تامین و پخش سیما هم 5 فیلم بلند سینمایی با موضوع بسیج، سریال معراجی ها، مستند سازندگی بسیج، بیانات رهبر معظم انقلاب در قالب برنامه امین امت و پخش سرود و نماهنگ را تقدیم بینندگان شبکه اشراق خواهد کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در خصوص برنامه های شبکه استانی صدا گفت: معاونت صدا هم در10 برنامه65 دقیقه ای ترکیبی-نمایشی با عنوان «ایثار مکتبی» با تشریح فعالیت های علمی ، فرهنگی و جهادی بسیج، بسیج و رونق تولید ملی، گزارش مردمی و اعلام برنامه های هفته بسیج توسط معاونت فرهنگی سپاه همراه شنوندگان خواهد بود.

آقای لطیفی اضافه کرد: ویژه برنامه « مدرسه عشق » هم با مشارکت سپاه انصار المهدی(عج) به بررسی فلسفه تشکیل نهاد بسیج و برکات آن در تاریخ انقلاب می پردازد و سایر یرنامه های رادیو زنجان مانند سلام زنجان، خانواده، جوان، دانیشیخ و نمایش های ویژه ی(یاشا بسیج)  شنوندگان را همراهی خواهدکرد.

مدیرکل مرکز درباره برنامه ریزی بخش های خبری هم توضیح داد: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز در قالب 7گزارش ویژه خبری، 2گفتگوی خبری زنده، پوشش رویدادهای هفته بسیج در تمام نقاط استان، پوشش خبری رزمایش های کمک مومنانه، گزارش ویژه نخبگان بسیجی و اخبار ارسالی به خبرگزاری صدا و سیما، رویدادهای خبری هفته بسیج را منعکس خواهد نمود.

وی افزود: معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید30 ویدئو با موضوع بسیج، 5مورد پوستر، 3اینفوگرافیک 10موشن گرافیک و3مورد پادکست، در کنار بازنشر برنامه های مرتبط شبکه استانی به استقبال هفته بسیج خواهد رفت.

 

آدرس کوتاه :