جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اعلام آمادگی کامل صدا و سیمای مرکز زنجان برای پوشش رسانه ای برنامه های هفته استانی گرامیداشت دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام آمادگی کامل صدا و سیمای مرکز زنجان برای پوشش رسانه ای برنامه های هفته استانی گرامیداشت دفاع مقدس

شناسه : 373442587

اعلام آمادگی کامل صدا و سیمای مرکز زنجان برای پوشش رسانه ای برنامه های هفته استانی گرامیداشت دفاع مقدسمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان به همراه تعدادی از مسئولین سپاه استان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار کرده و در خصوص برگزاری هفته استانی گرامیداشت دفاع مقدس به بحث و تبادل نظر پرداختند .

مدیرکل صداوسیمای استان در این نشست هم اندیشی اظهار داشت: رسانه ملی بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی ایران است و بازخوانی و واکاوی فرهنگ ایثار آحاد مردم انقلابی و مظلومیت شهدا یکی از مهمترین وظایف صدا و سیما است که لازم است در این خصوص جریان سازی برای افکار عمومی به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

لطیفی با تاکید بر این مطلب که صدا و سیما و سپاه پاسداران در یک راستا و با هدف مشترک خدمت رسانی می کنند افزود: همه نهادهای فرهنگی کشور باید بمنظور بهره مندی از والدین شهداء بعنوان یادگاران با ارزش و بی بدیل شهداء دست یاری به سمت رسانه بگیرند تا تصویر و کلام آنها در قاب تصور جاودانه بماند.

مدیرکل مرکز آغاز نهضت مستند سازی رزمندگان، ایثارگران و شهداء استان زنجان را گامی مهم در عرصه جنگ نرم خواند و تصریح کرد: حضور ایثارگران و یادگاران روزهای پر افتخار دفاع مقدس از هر صنف و گروه با هدف متعالی نشر ارزشهای دفاع مقدس مهم است و باید در این حوزه جذب حداکثری داشته باشیم.

وی بر آمادگی رسانه استانی در پوشش برنامه های هفته استانی دفاع مقدس با مشارکت سپاه انصارالمهدی و سایر نهادهای فرهنگی که در زنجان با دهه مبارک فجر همزمان شده تاکید کرد.

مسئول دفترنمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه انصاار المهدی زنجان هم ضمن تشکر از پرداخت مناسب و شایسته صدا و سیما به فرهنگ ایثار و شهادت افزود: رسانه استانی در تمام عرصه هایی که خدمتی صورت می گیرد حضور دارد که جای تشکر و قدردانی ویژه دارد.

حجت السلام بیگدلی از هفته استانی دفاع مقدس بعنوان فرصتی مناسب جهت بازخوانی کتاب عظیم دفاع هشت ساله نام برد و اظهار داشت: مردم مومن استان در آن روزها نقشی برجسته و قابل ستایشی را به نمایش گذاشتند و امروز هم وظیفه مردم شجاع، متدین و ولایتمدار استان زنجان حراست و حفاظت از انقلاب ،کشور و مرزهای ایران اسلامی در مقابله با توطئه های دشمنان در عرصه های مختلف می باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار المهدی(عج) زنجان هم تجربه برنامه های ایام سالگرد دفاع مقدس را در مهرماه گذشته موفق ارزیابی کرد و با تشکر از رسانه استانی افزود: برنامه های متعددی برای هفته استانی دفاع مقدس در نظر گرفته شده است.

سرهنگ بابایی برگزاری اختتامیه جشنواره رسانه ای دفاع مقدس، برنامه اسوه های صبر و مقاومت، میز خدمت  و اردو های جهادی را از جمله این برنامه اعلام کرد که با همکاری صدا و سیمای مرکز زنجان به روی آنتن خواهد رفت.

 

آدرس کوتاه :