جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

اعزام 360 دانش‌آموز ابهری به اردوهای راهیان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 360 دانش‌آموز ابهری به اردوهای راهیان نور

شناسه : 340775622

اعزام 360 دانش‌آموز ابهری به اردوهای راهیان نور


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مسؤول روابط عمومی سپاه ناحیه ابهر از برنامه‌ریزی برای اعزام و برگزاری اردوهای راهیان نور در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: 360 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر شهرستان ابهر راهی مناطق جنگی دروان دفاع مقدس شدند.

مجتبی عابدینی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از شهرستان ابهر به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس اعزام شده‌اند، اظهار کرد: بر همین اساس روز جمعه اردوی راهیان نور پسران دانش‌آموز شهرستان ابهر با حضور 160 نفر آغاز شد.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در دو بخش پسران و دختران برگزار می‌شود، اضافه کرد: بر همین اساس 200 نفر از دانش آموزان دختر مدارس شهرستان ابهر به اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام شده‌اند.

مسؤول روابط عمومی سپاه ناحیه ابهر ابراز کرد: بازدید از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندکنار، طلائیه، معراج شهدا و دهلاویه ،توزیع بروشور و وصیت‌نامه شهید شاخص دانش‌آموزی شهیده شهناز محمدی‌زاده، برگزاری مسابقات فرهنگی و خاطره‌نویسی از جمله برنامه‌های فرهنگی این اردو است.

عابدینی در ادامه از پایان مسابقات فوتسال جام دهه مبارک فجر در شهرستان ابهر خبر داد و گفت: این مسابقات با حضور 12 تیم شرکت‌کننده در رده‌های نوجوانان و جوانان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه مسابقات فوتسال جام دهه مبارک فجر به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت علی اصغر(ع) حسین آباد ابهر برگزار شد، افزود: در این مسابقات تیم اتحاد عنوان قهرمانی و تیم میثاق و تیم ایران خاک نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

مسؤول روابط عمومی سپاه ناحیه ابهر با اشاره به اینکه به همت کانون بسیج هنرمندان سپاه ناحیه ابهر و با همکاری انجمن خوشنویسان شهرستان ابهر یک دوره مسابقات خوشنویسی به مناسبت دهه مبارک فجر در این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: این مسابقات با حضور 27 خوشنویس شهرستان  در مجتمع نور ابهر برگزار شده است.

عابدینی اظهار کرد: جشنواره خوشنویسی ابهر در قالب مسابقه و در دو گروه دوره‌های مقدماتی تا خوشنویسی و دوره‌های عالی و ممتاز در سبک‌های مختلف خوشنویسی انجام و با مضامین دهه مبارک فجر خوشنویسی شد.

وی همچنین از برنامه‌ریزی برای اعزام و برگزاری اردوهای راهیان نور در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و افزود: همچون سال‌های گذشته بسیجیان شهرستان ابهر در قالب گروه‌های مختلف برای بازدید از مناطق عملیاتی راهی جنوب و غرب کشور می‌شوند.فارس

آدرس کوتاه :