جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

اعزام 10 هزار دانش‎آموز زنجانی به اردوهای راهیان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 10 هزار دانش‎آموز زنجانی به اردوهای راهیان نور

شناسه : 295643959

اعزام 10 هزار دانش‎آموز زنجانی به اردوهای راهیان نور


خبر/فرهنگی

خبر/فرهنگی

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: از روز سه‎شنبه اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور آغاز و 10 هزار نفر به مناطق جنگی اعزام می‌شوند.

سردار جهانبخش کرمی در کار گروه امور اجتماعی و فرهنگی استان اظهار کرد: درباره بنیاد فرهنگ آذربایجان مباحث زیادی شده است.

وی با اشاره به اینکه باید در راه‎اندازی و فعالیت بنیاد فرهنگ آذربایجان دقت لازم صورت گیرد، تصریح کرد: همچنین باید نظارت‎های مورد نظر بر فعالیت این بنیاد صورت گیرد تا از اهداف فرهنگی و اجتماعی پیش‎بینی شده خارج نشود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان تاکید کرد: اگر نظارت‎ها و دقت کافی در راستای بنیاد فرهنگ آذربایجان نباشد، برخی به سوی برنامه‎های انحرافی چون تجزیه طلبی و ... روی می‎آورند.

وی در ادامه در زمینه اعزام کاروان‎های راهیان نور ویژه دانش‎آموزان نیز با بیان اینکه این کاروان‎ها و گروه‎های ثبت‌نام شده از روز سه‎شنبه به سوی مناطق جنگی حرکت می‎کنند، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‎ریزی‌‎ها، این کاروان‎ها ابتدا به مناطق جنگی غرب و از آنجا به مناطق جنگی جنوب اعزام می‌شوند.

سردار کرمی با بیان اینکه در مجموع 10 هزار نفر از استان زنجان به سوی مناطق جنگی جنوب و غرب کشور اعزام می‎شوند، یادآور شد: 50 درصد از هزینه‎های این برنامه‎ها توسط سپاه انصارالمهدی(عج) و 50 درصد نیز توسط اداره کل آموزش و پرورش استان تامین می‎شود.

وی ادامه داد: اعتبار آنچنانی در اختیار سپاه و آموزش و پرورش در این زمینه وجود ندارد و باید سایر دستگاه‎ها باید حمایت کنند.فارس

آدرس کوتاه :